Дівчата БК "Рівне" поступилися в першому матчі 1/4 Кубку України (ФОТО)

Дівчата БК
0
  • Дівчата БК "Рівне" поступилися в першому матчі 1/4 Кубку України (ФОТО)

Дівчата БК "Рівне" в рамках чвертьфіналу Кубку України 26 грудня вдома приймали бердянську "Чайку".

У підсумку рівнянки програли 64:78. Гості провели ударну першу чверть і не скинули обертів аж до перерви. Їхня перевага після першої половини становила 23 очка – 50:27. Морячки у другій половині стримували атакувальний шал господарок і перемогли з цілком комфортною перевагою у 14 пунктів перед домашнім матчем-відповіддю

Лідер "Чайки" Олександра Радулович набрала 30 очок, оформивши при цьому дабл-дабл (30оч+17пб). В активі найрезультативнішої серед господарок Тетяни Гаврильчик – 24 очка.

Матч-відповідь у цій парі відбудеться вже у Новому році.

0
Спорт # Кубок України # БК РІвне # Чайка # Бердянськ # баскетбол Кубок
В селі Коропове (Харківська область) відбувся розіграш Кубка України з пляжного волейболу 2019. До вашої уваги результати вирішальних матчів.
0
1354
Гравці БК "Рівне" перемогли на "LVIV 3x3 Fest"
27 липня у Львові в рамках фестивалю "LVIV 3x3 Fest" відбулися відбіркові змагання чемпіонату України УСЛ 3х3 серед команд чоловіків та жінок. Чемпіонат проходить під егідою ФБУ.
0
1761
Рівнянка в топі кращих гравців на Чемпіонаті Європи
Гравчиня національної збірної України та захисниця БК "Рівне" Влада Кіба - краща після стартовго дня Чемпіонату Європи (дивізіон В) у Скоп'є, Македонія одразу у двох категоріях!
0
1296
Рівнянки в складі збірної вдало стартували на Чемпіонаті Європи
Жіноча збірна команда України з баскетболу U18 вдало стартувала на Чемпіонаті Європи у Скоп'є, Македонія. Українські дівчата без проблем розібралися зі своїми однолітками з Люксембургу - 58:41.
0
1231
У Рівному відбудеться баскетбольний турнір серед сімей
Баскетбольний клуб “Рівне” запрошує усіх шанувальників нашої улюбленої гри разом провести час та взяти участь в турнірі з Баскетболу 3х3 серед молодих сімей. Змагання відбудуться на новозбудованому супер-майданчику у Парку імені Тараса Шевченка у неділю 3
0
1652
Гравчиня БК "Рівне" вийшла у Суперфінал Чемпіонату України з баскетболу 3х3
22 червня в Броварах відбувся один із відбіркових турнірів чемпіонату України УСЛ 3х3 "Street Sparta Champions".