У Рівному патрульний поліцейський-інструктор вистрелив учениці в око

У Рівному патрульний поліцейський-інструктор вистрелив учениці в око
1
У Рівному патрульний поліцейський-інструктор вистрелив учениці в око

До редакції сайту «ВСЕ» звернулася матір майбутньої патрульної поліцейської Павук Олександри, яка навчалася у Рівнененському вищому професійному училищі ДДСО при МВС України, що розташоване у селі Городок.

Мама розповідає, що один із інструкторів училища, через власну необережність стрелив дівчині в око. За словами матері, інструктор неодноразово застосовував зброю нібито у виховних цілях (!!!), стріляючи по ногам майбутніх поліцейських.

Начальниця Рівнененського вищого профучилища ДДСО при МВС України Інна Слободенюк, підтвердила, що подія сталася вчора, 7 грудня, але їй про це стало відомо лише сьогодні, оскільки ані сама дівчина, ані інструктор, про надзвичайну ситуацію нікого не повідомили.

Ба, більше, інструктор не викликав Олександрі швидку, а на власному авто завіз її до лікарні. Зі слів Інни Слободенюк, чоловік не є її підлеглим, а діючим працівником патрульної поліції Рівного. Окрім того, лише після даної події, із заяви Олександри Павук їй стало відомо, що патрульний стріляв по ногах вихованців, ніби то, так їх виховуючи. Інших скарг до неї ніколи не надходило.

За словами в.о. начальника поліціі в Рівненській області Сергія Волкова скарга зареєстрована, проводиться службове розслідування. Мама Олександри каже, що дівчина не бачить на одне око, а лікарі, наразі, недають ніяких прогнозів

1
Економіка Кримінал # патрульна поліція Рівного
Найцікавіші матеріали
Більш як 40 людей загинули внаслідок ДТП на Рівненщині за шість місяців 2026 року — поліція
0
Читати далі
На Рівненщині екскерівник філії завдав державі збитків на 2,6 мільйонів гривень
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП травмувався водій трактора
0
Читати далі
У Сарнах 4-річна дівчинка випала з вікна
0
Читати далі
2 серпня у Рівному відкривають приватну гімназію STARLAND
0
Читати далі
У Рівному викрили схему з підробленими документами для ухилення від мобілізації
0
Читати далі
Рівненщина прийняла вже 11-й евакуаційний потяг від початку року
0
Читати далі
За користування лісовою ділянкою на Рівненщині юристка отримала хабар 15 тисяч доларів
0
Читати далі
Майже 1000 замовлень оформили жителі Рівненщини через державний соціальний проєкт «Укрпошта. Аптека».
0
Читати далі