До Рівного приїхав всесвітньо відомий профессор, аби розповісти про сучасні методи лікування порушень ритму серця (ФОТО)

До Рівного приїхав всесвітньо відомий профессор, аби розповісти про сучасні методи лікування порушень ритму серця (ФОТО)
0
244
0
До Рівного приїхав всесвітньо відомий профессор, аби розповісти про сучасні методи лікування порушень ритму серця (ФОТО)

Одинадцятого жовтня у Рівному відбулась важлива подія – у Центральній міській лікарні пройшла науково-практична конференція на тему «Сучасні методи лікування порушень ритму серця». Як розповіли працівники ЦМЛ, ця подія є важливою не лише для Рівного, але й для України, адже об’єднав представників медичної громадськості з різних міст.


На науково-практичну конференцію завітали:

– Всесвітньо відомий професор, доктор медичних наук, екс-президент Польського товариства порушення ритму серця Анжей Кутарський;

Себастіян Стець – професор, кардіолог, експерт абляційний EHRA/SRS Польського кардіологічного товариства ;

– Валерій Залевський – кардіохірург, завідувач відділу аритмій Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова;

– Ольга Распутняк – кардіолог, к.м.н. Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова;

– Олексій Парацій – аритмолог, к.м.н. Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова.

Даний захід об’єднав представників медичної громадськості з різних міст України. Конференцзала була повністю заповнена, ніде яблуку було впасти. Учасників привітав міський голова Рівного Володимир Хомко та головний лікар КНП «Центральна міська лікарня» РМР, заслужений лікар України, кандидат медичних наук Євгеній Кучерук.


Програма конференції була ретельно розроблена, аби висвітлити найактуальніше, найважливіше, щоб доповідачі по-максимуму могли поділитись своїми напрацюваннями.

Зокрема, Валерій Залевський у своїй доповіді розкрив патофізіологічні механізми ресинхронізаційної терапії у хворих з серцевою недостатністю також IKD, покази, ведення. Себастіян Стець зупинився на розгляді аритмічних симптомів та аритмічних синдромів та приділив увагу катетерним методам лікування тахіаритмій та брадиаритмій. Анжей Кутарський знайомив колег із матеріалами стосовно розширення вен грудної клітини як наслідку тривалої імплантації електродів і катетерів та розглянув ускладнення у хворих з імплантованими електронними пристроями. Ольга Распутняк висвітлила питання впливу імуноло-патологічних реакцій на ефективність ресинхронізаційної терапії та прогнозу у пацієнтів із серцевою недостатністю. Олексій Парацій ознайомив присутніх з катетерними методами лікування фібриляцій передсердь,а Алла Матвійчук - завідувачка кардіологічним відділенням №3 КНП «Центральна міська лікарня» РМР звернула увагу у своєму матеріалі на особливості хворого з кардіостимулятором: покази, контроль та подальше ведення. Досвід медикаментозного лікування тахіаритмій представив лікар кардіологічного відділення №3 Роман Кушнір.

Організатори конференції та усі , хто допомагав проведенню даного заходу, намагались створити цікаву та теплу робочу атмосферу, яка б сприяла розкриттю, засвоєнню матеріалу, налагодженню партнерських взаємин.

І, як нам здається, у них це вдалось в повній мірі. Як поділилась один із безпосередніх організаторів заходу Алла Матвійчук:

– Польські колеги були приємно здивовані тим, з якою уважністю та зацікавленістю учасники сприймали матеріал, хоча підняті теми були досить складні, тим як українські лікарі мотивовані вчитись і розвиватись. І звісно, колеги з Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова – не просто фахівці високого рівня, а відкриті, щирі, особистості, які прагнуть допомагати людям та розвивати, рухати нашу медицину вперед і показують це власним прикладом. А ще, приємною несподіванкою для наших лікарів стало вітання, яке передав пан Кутарський від свого колеги і нашого давнього друга – професора Мар`яна Зембали, такий собі «маленький штрих», а яким він є яскравим і значимим для нас проявом довіри і підтримки. Та чи не є це якраз стартом усіх гарних починань? Довіра і підтримка між вчителем і наставником, між лікарем і пацієнтом. Це дорога, яка веде до порозуміння і успіху.

Фото – Рівненської ЦМЛ.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
353
На Рівненщині після обшуків ДБР у правоохоронців виявили 150 кілограмів бурштину (ФОТО)
0
Читати далі
1144
На Рівненщині – чергова ДТП: зіткнулись два легковики (ФОТО)
1
Читати далі
669
Три мотопомпи та авто: на Рівненщині триває операція по виявленню незаконних місць «миття» бурштину (ФОТО)
0
Читати далі
615
Поблизу Рівного зіткнулися вантажівки (ВІДЕО)
0
Читати далі
10118
Щойно на Рівненщині перекрили трасу Київ-Чоп (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
1
Читати далі
489
У Рівному горіла п'ятиповерхівка
0
Читати далі
106
На Рівненщині приймав громадян представник омбудсмена
0
Читати далі
1020
СБУ проводить масштабні обшуки серед дубровицьких «бурштинщиків» (ФОТО)
0
Читати далі
667
Кореччина оголосила День жалоби
0
Читати далі