До Рівного з грандіозним концертом приїде "Жіночий квартал"

До Рівного з грандіозним концертом приїде
0
1074
0
До Рівного з грандіозним концертом приїде "Жіночий квартал"

Студія «Квартал 95» придумала і запустила у виробництво новий масштабний розважальний телепроект «Жіночий Квартал».

«Жіночий Квартал» - це велике концертне гумористичне і музичне шоу, в якому правлять бал представниці прекрасної статі. Як кажуть автори нового проекту - це «територія жінок, де вони головні, вони завжди мають рацію і елегантно жартують про те, що їм насправді цікаво».

14 красивих, розумних і талановитих акторок різних жанрів будуть жартувати про те, що важливо для кожної сучасної жінки - про сім'ю, заміжжя, побут, красу, любов і секс, і, звичайно, про чоловіків. Проект буде насичений яскравими танцювальними і вокальними номерами, гумористичними сценками та дотепними жартами, які допоможуть з властивою жінкам легкістю подивитися на актуальні події в світі і життя українців.

Серед учасниць нового гумористичного проекту - актриса «Вечірнього Кварталу» Олена Кравець, вокалістки «Голосу країни» на «1 + 1» Віра Кекелія, Марта Адамчук, Еліна Мбані і Лалі Ергемлідзе, актриса серіалу «Слуга народу» Ольга Жуковцова-Кияшко, зірки «ліги сміху» Анастасія Оруджева, Тетяна Песик, Ірина Сопонару, Лера Товстолес, Катерина Нікітіна та Олександра Машлятіна, актриса« Вечірнього Києва »Настя Коротка, а також актриса Молодого театру Анастасія Євтушенко. Цікаво, що над сценарієм «Жіночого Кварталу» працює авторська група, до складу яких входять і учасниці проекту.

 

Квитки можна придбати тут: https://kvartal-concert.com/afisha/zhenskiy-kvartal-7-6-2019?fbclid=IwAR1F7RNee3IjgZbKkrhq8n4zyusMlu8dNRLFWHfQ_Hxo3VsBDhZ6pODFNQo

 

0
Афіша # Рівне # Рівненщина # Жіночий Квартал
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: