Дочекались: У центрі Квасилова ремонтують дорогу (ФОТО) (ВІДЕО)

Дочекались: У центрі Квасилова ремонтують дорогу (ФОТО) (ВІДЕО)
0
1008
0
  • Дочекались: У центрі Квасилова ремонтують дорогу (ФОТО) (ВІДЕО)
  • Дочекались: У центрі Квасилова ремонтують дорогу (ФОТО) (ВІДЕО)
  • Дочекались: У центрі Квасилова ремонтують дорогу (ФОТО) (ВІДЕО)

Півтора кілометра суцільного жаху - саме так мешканці Квасилова говорили про відрізок дороги державного значення що пролягає через селище. Люди кілька років скаржились на вибоїни, після чого автодор засипав дорогу камінням, але від того мешканцям "легше не стало".

На вулиці Рівненській де були суцільні ями, на яких водії били автівки та псували колеса розпочався довгоочікуваний ремонт. Сьогодні Служба автомобільних доріг у Рівненській області вкладає гарячий асфальтобетон, який повинен прослугувати 7 років. 

Журналістам сайту "ВСЕ" вдалось побувати на місці події, й побачити, як все робиться на ділі.

 

За словами заступника начальника Служби автомобільних доріг Миколи Козачка, ремонт дороги планувався вже давно, однак, складні погодні умови стали перешкодою. Також розповів детальніше скільки коштів та асфальту виділено на дану ділянку, і який її гарантійний термін.  

"Чекали ще з осені минулого року, оскільки складні погодні умови не дозволяли проводити роботи окрім аварійно-технічних. В нас буде вкладенно 220 тон гарячного асфальтобетону. Загальна сума виконання, яку Служба автомобільних доріг виділила для нашого підлядника - 700 тисяч гривень на дану ділянку. Дорога буде мати гарантійний термін до 7 років. Покладемо верхній шар 5 см асфальтобетону". - розповів Микола Козачок. 

 

Нагадаємо, що жителі Квасилова, взимку цього року, погрожували перекрити в`їзд до свого селища в знак протесту.

Мотивуючи тим, що цей шлях не бачив капітального ремонту від часу проголошення незалежності. І нікому діла не має до вщент розбитої дороги. До слова, ще взимку цього року, дорога виглядала так:

Фото Ольги Ферар

 

 

0
Гроші # Укравтодор # Квасилів # «Рівненський облавтодор»
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: