Домашня фотоепіляція як альтернатива щоденного гоління

Домашня фотоепіляція як альтернатива щоденного гоління
0
506
0
Домашня фотоепіляція як альтернатива щоденного гоління

Щоб позбавитися від небажаного волосся на півроку вперед, необов’язково навідуватись до салону. Якщо придбати власний фотоепілятор, таку ж саму процедуру можна робити вдома, не турбуючись про якість гігієнічної обробки приладу. До того ж таке придбання ще й швидко окупається, дозволяючи заощадити на відвідуванні салону. Найбільш популярні моделі фотоепіляторів, що отримують позитивні відгуки покупців, представлені на сторінці — https://allo.ua/ru/fotojepiljatory/proizvoditel-philips/.

Як працює фотоепілятор?

Принцип фотоепіляції полягає в тому, що пігмент меланін, який міститься у волосяній цибулині, здатний поглинати світові промені. Тепло, яке виділяється при цьому, призводить до відмирання цибулини і випадіння волосу. Всупереч міфам, цей процес є абсолютно безболісним і супроводжується лише помірним відчуттям тепла.

Провідні виробники фотоепіляторів випускають моделі з декількома насадками, які відрізняються по формі, режимам на світовим фільтрам, для того, щоб видалення волосся з різних зон тіла відбувалося максимально комфортно.

Крім того, деякі фотоепілятори Phillips додатково забезпечені технологією розпізнавання тону шкіри, яка автоматично підбирає потрібний режим. Єдиний мінус домашньої фотоепіляції в порівнянні з професійною — більший час, необхідний на процедуру при перших використаннях.

Переваги видалення волосся фотоепiлятором

В порівнянні зі звичайним голінням, наявність фотоепілятору надає такі переваги:

  • можливість видалення небажаного волосся з обличчя;
  • менш часте використання;
  • абсолютно гладенька шкіра;
  • відсутність лез та ризику травмування;
  • відсутність подразнення після сеансу.

З кожною наступною процедурою волосся росте повільніше. Перші чотири сеанси зазвичай проводять 1 раз на тиждень, наступні чотири — 1 раз на місяць, далі проміжки між епіляціями можуть становити до півроку. Перед придбанням приладу слід враховувати, що фотоепіляція має ряд протипоказань, серед яких — вагітність, алергія, діабет, місцеві захворювання шкіри та судин.

 

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: