Багатодітній родині зі Здолбунівщини у якої згорів будинок потрібна допомога (ФОТО)

Багатодітній родині зі Здолбунівщини у якої згорів будинок потрібна допомога (ФОТО)
0
8339
1
Багатодітній родині зі Здолбунівщини у якої згорів будинок потрібна допомога (ФОТО)

   У селищі Стара Мощаниця (Підгаяни), що на Здолбунівщині у багатодітної сім‘ї Світлани та Олександра Джуриків сталася велика біда - їх будинок згорів внаслідок короткого замикання. Згоріло абсолютно все, навіть документи, які теж тепер потрібно буде відновлювати. «Головне, що всі лишилися живими!», говорить родина. Щоправда на відновлення будинку потрібні чималі кошти. 

   Редакція сайту «Все» зв‘язалася з сім‘єю аби допомогти поширити інформацію та знайти небайдужих людей, які зможуть допомогти бодай чим. Ми поспілкувалися з родиною, і враження життєвої наснаги цих людей, щирості та відвертості просто вражає. Світлі та добрі люди сповнені оптимізму навіть попри те, що лишилися житла. Односельчани, що знають сім‘ю по можливості дали все необхідне на певний період часу в користування.

-«Хто плиту, хто посуд, хто одяг чи їжу, картоплю, хто гроші. Родичі близькі та знайомі, всі допомагають нам по можливості. За це ми дуже їм вдячні. Адже добре, що попереду літо і морози вже пройшли. Можна пережити. І помалу братися за зведення хоча би стін, аби коробка була головне. Щоб на зиму було нам де жити, щоб не на вулиці. А 13-річний син спить у машині, каже, що йому там більше подобається», не втрачаючи оптимізму каже пан Олександр, у якого згорів будинок.

   Зараз сім‘я, через вимушені обставини, що склалися, проживає у складському приміщенні, де облаштували собі спальню. Там і зберігається зерно, адже вони займаються вирощуванням сільскогоспадарської продукції. Також в господарстві тримають кілька свиней та три корови, які на щастя не постраждали у пожежі.

- «Сім‘я наша багатодітна, 5-теро дітей, щоправда з нами наразі проживає лише 13-річний син. Двоє синів - одружені і двоє доньок-матері-одиначки. Ми будемо щиро раді за будь-яку допомогу, як матеріальну, так і будматеріалам - наша ціль - це відновити будинок, звести стіни до зими щоб не бути на вулиці в морози».

   Усі хто має змогу допомогти родині Джуриків, ми лишаємо мобільний номер пана Олександра, глави родини -  (067) 850-65-46. 

   Коли ж зайшла мова, про банківську картку, виявилось, що всі вони погоріли і особистої картки створити сім‘я наразі не взмозі, так як у них навіть немає паспортів - вони теж погоріли. Тому пан Олександр надав нам картку своєї невістки (невістка - Лебединська Галина В'ячеславівна) - 5168 7573 9072 3973.

1
# Здолбунів # Рівненщина # потрібна допомога # у родини згорів будинок
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
106
Цьогоріч 79 дітей-сиріт з Рівненщини отримають гроші на житло
0
Читати далі
1506
У Рівному стане світліше
0
Читати далі
129
Завтра на Рівненщині стартує осінній призов
0
Читати далі
682
Першого жовтня у Рівному відключать світло
0
Читати далі
860
Голову Рівненської ТВК викликали на допит до слідчого: підозрюють фальсифікацію
0
Читати далі
467
52 країни відкрили кордони для українців
0
Читати далі
1752
Тепер офіційно: завтра до Рівного приїде Володимир Зеленський
0
Читати далі
216
Масштабне будівництво на РАЕС: підприємство вводить в експлуатацію нові об’єкти
0
Читати далі
183
Зеленський виключив Фокіна з Трьохсторонньої контактної групи по Донбасу
0
Читати далі