Допризовники Рівненщини здобули медалі Всеукраїнської спартакіади

3
  • Допризовники Рівненщини здобули медалі Всеукраїнської спартакіади

З 06 до 10 травня в м. Житомир відбувся фінальний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді в якому взяли участь 20 команд з областей України.

За підсумками напруженої боротьби збірна команда Рівненської області виборола 6 місце, пропустивши вперед лише спортсменів з Волинської, м. Києва, Дніпропетровської, Харківської, Вінницької областей. В особистому заліку переможцями стали: Мельник Роман у плаванні на 50 м; Олександр Коробенюк у метанні гранати Ф-1 на дальність. Дві нагороди виборов вихованець комунального закладу «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської обласної ради Олександр Онопрійчук: срібну медаль - у подоланні смуги перешкод та бронзову - у бігу на 1500 м.

3
Спорт # допризовники # допризовна молодь # Всеукраїнська спартакіада
В Харкові відбулись фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.