«Доступна іпотека»: Кабмін схвалив зниження ставки до 7% річних

«Доступна іпотека»: Кабмін схвалив зниження ставки до 7% річних
0
«Доступна іпотека»: Кабмін схвалив зниження ставки до 7% річних

Уряд затвердив постанову щодо «доступної іпотеки» – ставку за кредитами визначили в межах 7% річних.

Про це повідомляє прем’єр-міністр Денис Шмигаль та представництво президента Володимира Зеленського.

Що пропонує Уряд для доступної іпотеки?

– Іпотечна ставка – 7%

– Максимальний термін іпотеки – 20 років.

– Мінімальний перший внесок — 15% вартості житла. 

– Програма запрацює в межах «5-7-9».

«З минулої осені низка банків почала надавати іпотеку під 10%, але президент поставив завдання знизити відсоткову ставку до 7%», – коментують в Офісі Президента.

Постанова передбачає, що Фонд розвитку підприємництва здійснює компенсацію відсоткової ставки до рівня 7% річних за іпотечними кредитами, що надаються позичальникам на придбання житла, з метою здешевлення їхньої вартості.

Компенсацію Фонд надаватиме позичальникам, які отримали іпотеку у національній валюті в уповноваженому банку.

В іпотеку можна буде придбати лише житло, побудоване після 2015 року, максимальний термін іпотеки - 20 років. Також мінімальний перший внесок встановлено на рівні 15% вартості житла.

Зазначається, що ця програма діятиме в межах програми «Доступних кредитів 5-7-9%».

У президента вказують, що постанова буде доопрацьована у Мінфіні протягом двох днів і подана на підпис прем’єру до п’ятниці, 29 січня.

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
Папі Леву XIV передали списки українських військовополонених
0
Читати далі
17 вишиванок – 17 історій полеглих воїнів: у Рівному триває акція «Коди пам’яті»
0
Читати далі
ГУР вперше публічно презентував новітні морські дрони, здатні нищити ворожі кораблі та літаки
0
Читати далі
На Рівненщині повісилась 13-річна дівчинка 
0
Читати далі
В Україні затримали організатора наркобізнесу і вилучили наркотиків на 2 мільярди гривень
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть злочинну групу за забруднення земель відходами
0
Читати далі
У Рівному під колесами вантажівки загинув пішохід
0
Читати далі
На Рівненщині збільшиться кількість укриттів у закладах освіти
0
Читати далі
СБУ затримала агента гру рф, який готував «GPS-маячок» для російського удару по лініях електропередач Рівненської АЕС
0
Читати далі