ДТП на Рівненщині: загинула трирічна дитина

ДТП на Рівненщині: загинула трирічна дитина
0
  • ДТП на Рівненщині: загинула трирічна дитина
  • ДТП на Рівненщині: загинула трирічна дитина
  • ДТП на Рівненщині: загинула трирічна дитина

Вчора, 18 жовтня, близько 22.00 на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Колоденка сталася дорожньо-транспортна пригода, у якій загинув чоловік та малолітня дитина.

48-річний водій автомобіля «ToyotaFortuner», житель Корнина, грубо порушуючи правила дорожнього руху, перетнувши подвійну суцільну лінію розмітки, виїхав на смугу зустрічного руху. Там позашляховик зіткнувся із автомобілем «ВАЗ-2101», який рухався попереду у попутному напрямку та здійснював маневр повороту ліворуч до готельного комплексу.

Від отриманих травм загинув пасажир «ВАЗ-2101», 51-річний житель Колоденки. Ще одну пасажирку - трирічну дівчинку намагалися врятувати лікарі, однак попри вжиті реанімаційні заходи вона померла у Рівненській центральній міській лікарні. Крім того, із діагнозом політравма у лікарню госпіталізували і 46-річного рівнянина, пасажира легковика. Водія «ВАЗ-2101», 28-річного батька дитини, доставили у приймальне відділення Рівненської обласної клінічної лікарні із численними саднами і забоями.

Травми отримала і 24-річна пасажирка ««Toyota Fortuner», студентка, громадянка республіки Гана. Дівчину після надання медичної допомоги відпустили додому.

Водія, який порушив правила дорожнього руху, що призвело до загибелі двох людей, затримали. Слідчі готують клопотання про взяття затриманого під варту. За попередньою інформацією, під час освідчення водія «Toyota Fortuner» на стан алкогольного сп’яніння «Драгер» показав 1,02 проміле, що більше ніж уп’ятеро перевищує допустиму норму.

0
# Рівненщина # дтп
Найцікавіші матеріали
Житель Вараша перебуваючи на замісній терапії, продавав наркотики
0
Читати далі
Державний борг України перевищив 8 трлн грн — це новий історичний максимум
0
Читати далі
На Рівненщині виявили нелегальний бурштиновий бізнес
0
Читати далі
Зміни в ментальному здоров’ї та благополуччі дітей: сімейне опитування дітей і батьків
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть очільника одного із комунальних підприємств, який завдав збитку громаді на 1.2 млн гривень
0
Читати далі
На Рівненщині екс-правоохоронець допомагав чоловікам тікати з полігону
0
Читати далі
Судитимуть зловмисницю, яка обікрала квартиру родички в Рівному
0
Читати далі
У Хмельницькому стався вибух газу в багатоповерхівці: зруйновано кілька поверхів
0
Читати далі
Судитимуть жителя Сарненського району, який сприяв незаконному перетину кордону
0
Читати далі