Два срібла здобули бійці Рівненщини на Чемпіонаті України з хортингу

0
989
0
  • Два срібла здобули бійці Рівненщини на Чемпіонаті України з хортингу

У Києві впродовж трьох днів проходив Чемпіонат України з хортингу. Всього за перемоги боролося 540 учасників.

Ріненщині на турнірі представляло 7 спортсменів із Клеванської ОТГ. За підсумками Чемпіонату України у представників Рівненщини два срібла.

Анатолій Коваленко та Олександр Озарчук піднялися на другу сходинку п'єдесталу.

Також Михайло Дричик програв у протистоянні в 1/4 фіналу та посів заслужено 4 місце серед дорослих.

Готували спортсменів тренери Дмитро Соловей та Юрій Шукалюк.

Довідково:

Хортинг — вид спортивних єдиноборств, створений в Україні. Хортинг позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій. Засновники цього виду спортивного єдиноборства пояснюють, що слово «хортинг» походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ.

0
Спорт # хортинг # Чемпіонат України хортинг # хортинг Київ # Дмитро Соловей
Фінішував четвертий Чемпіонат Світу з хортингу. Спортивну першість приймав Кіпр.
0
786
Бійці Рівненщини здобули медалі Чемпіонату Європи з хортингу (ФОТО)
Трускавець приймав Чемпіонат Європи з хортингу. Достойно на змаганнях себе проявили бійці з Рівненщини.