Фантастично красива рівнянка хоче стати «Чарівною красунею Полісся»

Фантастично красива рівнянка хоче стати «Чарівною красунею Полісся»
0
2898
5
Фантастично красива рівнянка хоче стати «Чарівною красунею Полісся»

Таких красунь зазвичай показують в кіно. А в нашому проекті "Чарівна красуня Полісся" можна і побачити прекрасні фото-світлини, і дізнатись про фантастично красиву рівнянку, яка змагається за перемогу в конкурсі:

"Привіт усім! Звати мене Сачук Інна, мені 27 років і проживаю я у м. Рівному. Нещодавно у нашій сім'ї з'явився найдорогоцінніший скарб - маленький синочок, тому зараз я знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною. З прочитаних книг мені дуже запам’яталася книга, ще з шкільної програми: "Божественна комедія" Данте ( неймовірна подорож до потойбічного життя, яка на його думку розкриває сенс людського буття). Моя основна робота це виховання синочка, а хобі - випікання солодощів своїм рідненьким, катання на лижах, відвідування тренажерного залу. А готую найкраще, звісно, український борщ))"

Підтримайте красуню на конкурсі - ставте Лайк!

 Три переможниці будуть визначені за підсумками інтернет-голосування на сайті «ВСЕ», яке триватиме з 11 травня по 21 травня 2018р. (всі "чесні" Лайки будуть враховані)

 Кожна з трьох красунь-переможниць отримає подарунок від одного з партнерів! Нагородження переможниць відбудеться 2 червня у фотостудії Олександра Харвата "У фарватері істин" о 14:00 за адресою м. Рівне, вул. Соборна, 1, офіс 314.

 Проект відбувається за підтримки партнерів:

https://www.facebook.com/rivne.rpol/

http://visage.rv.ua/

https://infomisto.com/uk/rivne/catalog/jinochyy-odyag/pretty-women

5
Таблоїд # Рівне # конкурс "Чарівна красуня Полісся" # нова учасниця
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: