ФОПи можуть отримати допомогу на дитину онлайн: що для цього потрібно?

ФОПи можуть отримати допомогу на дитину онлайн: що для цього потрібно?
0
192
0
ФОПи можуть отримати допомогу на дитину онлайн: що для цього потрібно?

Допомогу на дітей фізичні особи-підприємці можуть оформити онлайн, заповнивши електронну форму на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики в розділі «е-сервіси». Також можна скористатися Єдиним порталом державних послуг «Дія» за посиланням.

Послугою з надання допомоги на дітей для фізичних осіб-підприємців можуть скористатися  ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої і другої групи платників єдиного податку. Право на отримання допомоги мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є батьками чи опікунами дитини віком до 10 років і на законних підставах проживають на території України.

Що для цього потрібно?

Для того щоб скористатися послугою онлайн, необхідно знайти її на порталі Дія, перейти за посиланням, зареєструватися та авторизуватися за допомогою Gov ID з використанням електронного підпису, технологій BankID чи MobileID. 

Після авторизації треба заповнити заяву із зазначенням персональних даних заявника, даних про дітей і даних для перерахування коштів, а також додати усі зазначені документи. Серед них — фотокопія свідоцтва про народження дитини, фотокопія довідки з Пенсійного фонду про сплату ЄСВ за 2019 рік та за необхідності сканована копія документа, що засвідчує проживання на території України для іноземців та осіб без громадянства. У випадку, якщо над дитиною встановлено опіку, заявник мусить додати скановану копію рішення районної держадміністрації в Києві та Севастополі, виконавчого органу міської, районної, селищної ради об’єднаної територіальної громади або суду.

Час, що потрібно витрати на подання заяви онлайн, становить 10 хвилин. Заява розглядається органами соціального захисту протягом 3-х робочих днів. Лист із результатом надходить на вказану під час реєстрації електронну адресу. Обов’язковою умовою призначення допомоги є сплата ЄСВ за всі місяці 2019 року у після державної реєстрації ФОП.

Грошова допомога призначається на кожну дитину з місяця подання заяви на період карантину та на один місяць після його завершення. Вона дорівнює сумі прожиткового мінімуму: 1779 грн на місяць на дитину віком до шести років та 2218 грн на місяць на дитину віком від 6 до 10 років.

Послуга є безкоштовною.


Читайте також: Сотня рівнян вже вилікувалась від коронавірусу (ВІДЕО)

Читайте також: Міжнародне авіасполучення літом відновлене не буде

Читайте також: Послаблення карантину: як правильно гуляти в парках з 11 травня

0
Суспільство Економіка # Савченко
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
499
Скільки заробив Зеленський в 2019 році
0
Читати далі
309
«Слуги» збираються підняти питання відставки Авакова
0
Читати далі
1384
Біля Дубна два легковики опинились в кюветі через негоду (ФОТО)
1
Читати далі
669
Зеленський підписав закон про дозвіл ФОПам не платити ЄСВ за місяці, у яких вони не отримали прибутку
0
Читати далі
973
Біля Сарн перекинулась вантажівка
0
Читати далі
548
Ще четверо на Рівненщині захворіло коронавірусом
1
Читати далі
366
За добу в Україні 393 нових випадків захворювання коронавірусом
0
Читати далі
674
Офіційно: США припиняє фінансувати ВООЗ, – Трамп
0
Читати далі
1481
В Міннеаполісі тривають протести через вбивство копом чоловіка: відділок спалили, в місто введені війська (ФОТО, ВІДЕО)
3
Читати далі