ФОТОФАКТ. Рівненські гімнастки їдуть у Братиславу по медалі

0
1014
0

Вчора, 16 травня спортсменки клубу з художньої гімнастики "Золота осінь" вирушили до Словаччини на Міжнародний турнір.

Змагання "Danubia Bratislava Cup" прийматимуть близько 400 учасниць із 16 країн. Нашим юним спортсменкам буде не легко.

На Братиславському килимі змагатиметься 21 гімнастка із Рівного, Дубна, Нетішина.

0
Спорт # СК Золота осінь
Рівненські гімнастки провели масштабні тренувальні збори (ФОТО)
Не встиг завершитись змагальний сезон, як гімнастки СК «Золота осінь» вже розпочали до наступного.
0
1686
Рівненські гімнастки вперше в історії здобули командні медалі Чемпіонату України (ФОТО)
Рівненські гімнасти знову мають історичне досягнення. Вперше за вувесь час наші спортсменки завоювали медалі Чемпіонату України.
0
626
Рівненські гімнастки перемогли на Волині
Спортсменки СК "Золота осінь" із художньої гімнастики знову з перемогами. Цього разу наші дівчата із здобутками Вікритого Чемпіонату Волині.
0
1265
Костопіль приймав Міжобласний турнір з художньої гімнастики (РЕЗУЛЬТАТИ)
Зал Костопільської ДЮСШ днями приймав перші змагання з художньої гімнастики.
0
1180
Рівненські гімнастки підкорили Словаччину
Вихідними спортсменки клубу з художньої гімнастики "Золота осінь" змагалися у Словаччині на Міжнародному турнірі.
0
749
Рівненські гімнастки завоювали медалі на Вінничині
Рівненські спортсменки вихідними відзмагалися на Всеукраїнському турнірі "Вікторія -2019" з художньої гімнастики у Калинівц
0
337
У Рівному за кандидата від "Свободи" продовжують агітувати навіть у "день тиші"
0
938
У Рівному кандидат в нардепи продовжує агітувати в "День тиші"
0
484
У рівненського "Вереса" нова форма (ВІДЕО)
Технічним партнером народного клубу "Верес" у новому сезоні буде всесвітньовідомий бренд спортивного одягу та екіпірування - компанія Nike. Відтепер у офіційних матчах чемпіонату України з футболу та Кубку України рівняни виступатимуть у ігровій формі від
0
167
У Рівному пенсіонер мало не згорів у власній квартирі
0
183
Станіслав Гончаренко про підготовку "Кардинал-Рівне" до нового сезону
Головний тренер «Кардинала-Рівне» Станіслав Гончаренко в інтерв’ю клубній прес-службі розповів про план підготовки команди до нового сезону, новачків, а також – про причини прощання із гравцями, які залишили табір рівнян цього літа.
0
3939
На Здолбунівщині батько втопився разом з сином
0
479
Рівненський "Верес" переміг "Карпати" у контрольному матчі
Рівненський "Верес" здобув вольову перемогу над командою УПЛ - львівськими "Карпатами". Програючи по ходу матчу - 0:1, рівняни обіграли господарів поля завдяки голам Михайла Шестакова та Дмитра Ховбоші!