ФУТЗАЛ. Кубок ліги. "Сокіл" Хмельницький - "Кардинал" Рівне. Початок трансляції о 16.15

ФУТЗАЛ. Кубок ліги.
0
648
0

Кубок Ліги - новий турнір під егідою АФУ, участь в якому беруть виключно десять клубів Екстра-ліги. На першому етапі змагань усі учасники розподілені на дві підгрупи.

"Сокіл" Хмельницький - "Кардинал-Рівне"

Кубок ліги, 1 тур

22 вересня 2018 року, 16:15

0
Спорт # МФК Кардинал # Кубок ліги # трансляція футзал
У неділю 26 травня у Сарнах визначився володар другого в історії Рівненської області Кубка Ліги з футболу. Трофей вдруге завоювали футболісти команди "Граніт" (Клесів).
0
416
"Кардинал-Рівне" з боєм програв "Урагану"
У нинішньому сезоні матчі “Кардинала-Рівне” та “Урагана” – радують вболівальників результативністю.
0
437
26 травня визначиться володар Кубку ліги Рівненщини
Комітет із проведення змагань РОФФ повідомляє, що фінальний матч Кубку Ліги Рівненської області з футболу 2019 р. відбудеться 26 травня 2019 р. у м.Сарни на стадіоні "Мрія".
0
344
Завтра "Кардинал-Рівне" на виїзді зійдеться із львівською "Енергією" (ТРАНСЛЯЦІЯ)
У п'ятницю, 26 квітня, львівська “Енергія” прийматиме “Кардинал-Рівне” у рамках 3 туру другого етапу Екстра-ліги. Поєдинок у Палаці спорту “Галичина” розпочнеться о 13:00.
0
690
"Кардинал-Рівне" розгромили в домашньому матчі
У другому поспіль матчі фінальної частини чемпіонату футзальної Екстра-ліги “Кардинал-Рівне” пропускає сім м’ячів у власні ворота. Після фіаско в Івано-Франківську команда вдома поступається “Продексіму”.
0
826
"Кардинал-Рівне" розгромили в Івано-Франківську
Ураган і Кардинал закривали програму першого туру фінального раунду Екстра-ліги, який вийшов максимально результативним. ХІТ встиг розгромити Титан з рахунком 6:1, а Продексім забив 10 (!) «сухих» голів у ворота Енергії – 10:0!
0
137
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
76
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.