Футзаліст з Рівненщини здобув п’ятий титул чемпіона Польщі з футзалу

0

У четвер, 14 травня, виконком ПЗПН (Polski Związek Piłki Nożnej – Польська федерація футболу) прийняла рішення завершити футзальний сезон у країні. З огляду на це, турнірне становище команд Екстракласи у сезоні 2019/20 років після 18 турів визнали остаточним. Таким чином, чемпіоном Польщі став “Рекорд” з Бельсько-Бяла. У складі цієї команди свій п’ятий титул та четвертий поспіль разом з цим клубом здобув уродженець Рівненщини Олександр Бондар.

За підсумками нинішнього сезону ніхто не вилітає, а в наступному сезоні Екстракласи поповнять два клуби з Першої ліги, які лідирували в своїх групах на момент зупинки змагань («Лемборк» і «Гредар»). Ще одне місце можуть розіграти між командами, що зайняли другі місця («АЗС УВ Віланов» і «Берланд») за умови, якщо до 31 серпня 2020 року з’явиться можливість провести матчі плей-офф. Якщо їх не можна буде зіграти, рішення про кількість учасників Екстракласи буде прийматися ПЗПН.

Ігри Кубку Польщі зупинені на стадії 1/2 фіналу. Якщо матчі 1/2 фіналу або Фінал чотирьох не вдасться провести до 31 серпня, Кубок Польщі-2019/20 буде вважатися таким, який не розіграли.