Витрати "Рівнегаз" від початку року у межах регіону склали більше 30 мільонів

Витрати
0
377
0
Витрати "Рівнегаз" від початку року у межах регіону склали більше 30 мільонів

РІВНЕГАЗ ІНВЕСТУВАВ В ГАЗОВІ МЕРЕЖІ РЕГІОНУ ПОНАД 30 МЛН. ГРН

Як повідомляють у пресслужбі "Рівнегаз", від початку цього року обсяг інвестицій в газорозподільні мережі в межах Рівненської області склав понад 30 900 мільйонів гривень. Тож станом на переше листопада план розвитку АТ "Рівнегаз" на 2019 рік виконаний вже на 90%.

Як зазначають, остновними витратами стали заходи із реконструкції мереж, заміни непридатних лічильників на газ, а також забезпечення робіт аварійно-диспетчерської служби компанії. 

До слова, лише за цей рік 3 700 непридатних індивідуальних газових лічильників замінили на нові, на суму 6,1 мільонів гривень.

16,1 мільйонів гривень інвестицій витратили на капітальний ремонт, а також реконструкцію мереж, аби замінити газорегулююче обладнання, яке вже було старим, та на засоби захисту від корозій. Зокрема, провели рекнструкцію газопроводів із середнім тиском протяжністю більше як на п'ять кілометрів на суму 4,4 мільйонів гривень, що становить всі 100% зі 100% запланованої протяжності газопроводу.

До слова, першочерговим завданням для АТ «Рівнегаз», за словами технічного директора АТ "Рівнегаз" Олександра Ганжа, залишається модернізація та реконструкція прокладених мереж, щоб вони відповідали усім запитам на сьогодні. Так як це дасть змогу зменшити витрати на утримання самої системи.

 

Також на потреби аварійно-диспетчерської служби компанії придбали два автомобілі "Ренаут Мастер", загальною вартість яких становить 1,5 мільйонів гривень. Завдякі новійавтомобільній техніці, "Рівнегаз" тепер забезпечує оперативне та якісне реагування на аварійні заявки споживачів, виявлення та усунення аварій на газорозподільних мережах.

Та впродовж поточного року замінили один газорегуляторний, три шафових пункти та 755 будинкових регуляторів тиску по всьому Рівненському регіону.

Також додамо, що в цілому АТ «Рівнегаз» обслуговує понад 10,2 тисяч кілометрів мереж, 1793 одиниць газорегулюючого обладнання (ГРП/ШРП) та понад 55 тисяч комбінованих будинкових регуляторів тиску.

Читайте також: Жителі Рівненщини вкрали газу на більше як півмільйона гривень

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
94
За день на Рівненщині +34 нових хворих коронавірусом
0
Читати далі
106
Призовники йтимуть на службу за власним бажанням
0
Читати далі
3506
Завтра майже півсотні вулиць Рівного будуть без світла
0
Читати далі
141
COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 07 липня
0
Читати далі
250
На Рівненщині послабили карантин: що працюватиме
0
Читати далі
432
«Там страшно»: перелік найбільш «пекельних» петицій з сайту Президента
0
Читати далі
564
На Рівненщині відкривають садочки: в МОЗ назвали умови відвідування
0
Читати далі
311
У Рівному спортсмени влаштували тренування під міськрадою
0
Читати далі
541
​​В п’ятьох районах Рівненщини дозволили відкрити дитячі садочки
0
Читати далі