Генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав накази про звільнення з посад прокурорів восьми областей, зокрема і Рівненської. Про це повідомляється на сайті ГПУ.

Відсьогодні з посади прокурора Рівненської області було звільнено Богдана Подубинського.

«Керуючись статтею 9 Закону України «Про прокуратуру», Генеральний прокурор Руслан Рябошапка 6 вересня 2019 року звільнив з посад прокурорів Волинської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Рівненської, Сумської та Тернопільської областей. Нагадаємо, раніше Генеральним прокурором звільнено прокурорів Вінницької, Житомирської, Одеської та Черкаської областей» - про це зазначається в повідомленні.

0
137
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
76
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.