Гирьовики Рівненщини в Данії завоювали три золота та срібло (ФОТО)

0
  • Гирьовики Рівненщини в Данії завоювали три золота та срібло (ФОТО)

14-16 вересня в Хольстебро проходив Чемпіонат Данії з гирьового спорту. Троє українців взяли участь у змаганнях.

Рівнянка Оксана Маліновська, сарненчанин Назар Абрамович та представник Кіровоградщини Олексій Михайловський

Всі спортсмени завоювали золото у своіх вагових категоріях.

Оксана Маліновська виступала у двох категоріях. У двоборстві: вона виконувала дві вправи. Наша спортсменка показала наступні результати. У поштовху двох гирь по 16 кг  - 95 підйомів та ривок гирі 16 кг - 232 рази. Окремою вправою для Оксани був ривок гирі 24 кг-111 разів. Показані результати дозволили рівнянці завоювати дві золотих медалі та срібло в абсолютному піднятті ваги - 9486 кг. за змагання

Назар Абрамович виконував поштовх довгим циклом двох гирь по 32 кг і теж здобув золото Чемпіонату. В загальному заліку у Датчан на три золота менше, а рівняни з трьома перемогами.

В рамках Чемпіонату також проходили змагання Найсильніша людина Хольстебро. Сарненчанин Абрамович взяв участь і в цих змаганнях. Спортсмени виконували три вправи: ривок штанги, станова тяга та поштовх гирі. Незважаючи на втому від Чемпіонату Данії з гирьового спорту, Назар в загальному заліку із 15 найсильніших спортсменів Хольстебро зайняв почесне 4 місце.

0
Спорт # Рівне # гирьовий спорт # Оксана Маліновська # гирі # Данія # Чемпіонат Данії