Гра Престолів на ялинці, дракони на будинку та Ханс Ціммер: родина з Млинова знову засвітила свій будинок (ВІДЕО)

Гра Престолів на ялинці, дракони на будинку та Ханс Ціммер: родина з Млинова знову засвітила свій будинок (ВІДЕО)
0
Гра Престолів на ялинці, дракони на будинку та Ханс Ціммер: родина з Млинова знову засвітила свій будинок (ВІДЕО)

Чи можна десь побачити персонажів Гри Престолів на ялинці? А величезних драконів, котрі пролітають стінами будинку? Все це змогла втілити в життя родина Ващищуків з Млинова. Вже четвертий рік поспіль під час новорічних свят родина перетворює свій двоповерховий будинок на справжнє шоу! Сотні туристів та мешканців області з’їжджаються, аби на власні очі побачити унікальний дім.

Ілюмінацію з десятків тисяч вогників підключають до спеціально розробленої програми, яка немовби «оживляє» будинок, паркани та навіть дерева. Цьогоріч на ялинці можна побачити герби та обличчя персонажів культового серіалу Гра Престолів за мотивами книги Джорджа Мартіна Пісня Льоду та Полум'я, після чого стінами будинку пролітає дракон у натуральну величину. І все це під музику геніальних композиторів Раміна Джаваді (Гра Престолів) та легендарного Ханса Ціммера. 

Розроблюють світлово-музичну програму всією сім'єю: двоє синів-програмістів, мама-музикант і тато – працівник культури. Щороку до ілюмінації додають нові музичні та світлові елементи.

Готували таку красу ще до Нового року, а ось на повну потужність будинок включили сьогодні.

Запрошують гостей та туристів відвідати світлово-музичне шоу щовечора о 19:00.

Відео з цьогорічного шоу надане Сергієм Ващищуком.

0
Найцікавіші матеріали
На півночі Рівненщини мати задушила новонароджену дитину
0
Читати далі
Один рік за ґратами отримав рівнянин за знущання над дружиною
0
Читати далі
В автопригоді біля Рівного розбився мотоцикліст
0
Читати далі
СБУ викрила адміністратора групи, який зривав мобілізацію на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі поліцейські встановлюють особу загиблого у ДТП чоловіка
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка зловили під час «миття» бурштину
0
Читати далі
В Острозі чоловік підпалив будинок колишньої 
0
Читати далі
У Рівненському районі 9-річний хлопчик раптово вибіг і потрапив під колеса автомобіля
0
Читати далі
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі