Вітаємо переможців: Гран-прі фестивалю в Запоріжжі у рівненських лялькарів

Вітаємо переможців: Гран-прі фестивалю в Запоріжжі у  рівненських лялькарів
0
674
0
Вітаємо переможців: Гран-прі фестивалю в Запоріжжі у  рівненських лялькарів

На початку жовтня, у м. Запоріжжі, проходив V Всеукраїнський фестиваль лялькових театрів "Лялькова веселка", у якому брав участь і Рівненський обласний театр ляльок, з виставою за творами Т.Г. Шевченка "Думи мої, думи...", режисер Сергій Брижань.

"Виставу, як ніколи зіграли натхненно і легко, глядач допомагав уважним переглядом і атмосфера самого фестивалю сприяла успішній акторській роботі," - діляться своїми враженнями актори рівненського театру.

За відгуками глядачів, постановка такого серйозного матеріалу, адже вистава створена за поезією нашого Кобзаря, вразила не тільки дітей, але й дорослих, в т.ч. і саме журі фестивалю. Образи, які постають у поезії Тараса Шевченка, актори передають через гру світла і тіні та пісочної анімації. Надзвичайного ефекту додав акапельний спів акторів вистави, у поєднанні з оригінальними декораціями.

Результатом спільної творчої роботи режисера Сергія Брижаня та талановитого колективу рівненського обласного театру ляльок стала перемога у номінаціях "Краща вистава фестивалю" , "Краща режисерська робота" та Гран-прі Всеукраїнського фестивалю в м. Запоріжжя.

Вітаємо лялькарів з достойною перемогою!

0
i-серфінг # Рівне # Рівненський ляльковий театр # думи мої,думи # сергій Брижань
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: