Хлопчика, який втік від бабусі знайшли в центрі Рівного

Хлопчика, який втік від бабусі знайшли в центрі Рівного
0
4981
0
Хлопчика, який втік від бабусі знайшли в центрі Рівного

Хлопчика, який дорогою додому вирвався із рук бабусі, вчора, 31 січсня, шукало чи не все Рівне. 

Як повідомляє прес-служба Національної поліції Рівненської області , мама фактично не займається вихованням другокласника, а зі школи додому його забрала бабуся. Але хлопчик вирвався із рук бабусі й втік. Однак жінка відразу звернулася до поліції, тому на пошуки хлопця орієнтували поліцію та жителів Рівного.
Близько 23 години, в центрі міста біля торгівельно-розважального закладу малого втікача все ж вдалося знайти. Дорогою додому він пояснив поліцейським, що хотів погуляти, тому й втік. 

За місцем проживання школяра, сусіди розповіли, що мама дитиною фактично не займається, і тому хлопчика доглядає бабуся. 

Поліцейські провели бесіду з другокласником та його мамою. Жінці роз’яснили її обов’язки щодо виховання сина, а також про відповідальність за їх невиконання, зокрема і щодо взяття на облік в органи поліції, соцзахисту і як наслідок — позбавлення батьківських прав. 

Поліцейські радять батькам уважніше ставитися до виховання своїх дітей. Адже окрім влаштування особистого життя, батьки повинні займатися розвитком, вихованням та дозвіллям своїх дітей. В інакшому випадку діти вчаться усьому самостійно і нерідко підпадають під негативний вплив поведінки і, як результат, мають проблеми із Законом. 

Відділ комунікації поліції Рівненської області 

 

 

фото ілюстративне 

 

0
Кримінал
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: