Хомко звернувся до рівнян у зв’язку із поширенням коронавірусу (ВІДЕО)

Хомко звернувся до рівнян у зв’язку із поширенням коронавірусу (ВІДЕО)
0
1210
0
Хомко звернувся до рівнян у зв’язку із поширенням коронавірусу (ВІДЕО)

Сьогодні мер Рівного Володимир Хомко звернувся до рівнян у відеозверненні.

Вимушений звернутися до вас та до вашої свідомості у зв’язку із ситуацією, котра виникла в Україні із захворюванням на коронавірус. У Рівному немає причин для паніки, оскільки справно функціонують всі служби забезпечення життєдіяльності, комунальні служби, громадський транспорт. Всі лікарні забезпечені необхідними медикаментами та обладнанням. А також магазини, у яких в необхідній кількості всі продукти та товари.

У регіоні створений спеціальний колл-центр, де рівняни зможуть отримати всю необхідну інформацію щодо коронавірусу.
Номер телефону колл-центру: 0 800-5-000-78.

Водночас, інформація, котра надходить з інших регіонів та держав – вкрай тривожна. І зобов’язує нас вчасно та відповідально на неї реагувати.  Сподіваюсь, ми ще маємо декілька днів у запасі, які було б злочинно не використати для підготовки та недопущення погіршення ситуації. Біда вже на порозі, однак ми готові, щоб зустріти її в повній готовності.

Тому міською владою прийняте зважене та необхідне рішення про закриття усіх закладів та установ на території міста Рівного станом на 18 березня. Відкритими залишаться лише продуктові магазини, аптеки та заправки.

Все – це означає все.
Включно з спортзалами, басейнами, бібліотеками, лазнями тощо.

Громадський транспорт поки що працюватиме у штатному режимі з дотриманням всіх необхідних методів дезинфекції.

На жаль, єдиним способом убезпечити себе від захворювання – є самоізоляція. Тому, прошу вас: не виходити з дому без потреби, при можливості не користуватись громадським транспортом, не відвідувати місця скупчення людей та утриматись від поїздок за межі міста.

Окремо звертаюсь до очільників громад релігійних конфесій: зробіть все можливе, щоб убезпечити своїх прихожан, особливо літніх людей.

Шановні рівняни. В нашому регіоні немає жодного офіційно підтвердженого випадку захворювання на коронавірус. І те, як будуть розвиватись події надалі – належить від нас, нашої організованості, самодисципліни, побутової та санітарної культури.

Я дуже сподіваюсь на розуміння та підтримку дій влади. Усім міцного здоров’я.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: