Хто б отримав перемогу, якби президентські вибори відбулися зараз, – опитування

Хто б отримав перемогу, якби президентські вибори відбулися зараз, – опитування
0
Хто б отримав перемогу, якби президентські вибори відбулися зараз, – опитування

За результатами проведеного опитування центру SOCIS спільно з Центром Разумкова, чинний глава держави Володимир Зеленський випереджає всіх конкурентів у гіпотетичних президентських перегонах.

Якби вибори президента України відбулися найближчої неділі, 33,4% тих, хто визначився з кандидатом і готовий піти на вибори, віддали б голос за чинного президента Володимира Зеленського.

На другому місці йде п'ятий президент України Петро Порошенко, за якого готові голосувати 17,8%. На третьому – Юрій Бойко («Опозиційна платформа – За життя») з рейтингом 15,7%. Юлія Тимошенко («Батьківщина») набрала б 8,8% голосів респондентів, Ігор Смешко («Сила і честь») – 7%.

Респондентам також запропонували взяти участь у віртуальному другому турі з умовою, що в нього виходять Зеленський і Порошенко.

Серед тих, хто визначився і готовий піти на вибори, за шостого президента проголосували б 68,4%, за п'ятого – 31,6%.

Місяць тому, у червневому опитуванні SOCIS, Зеленського у «другому турі» готові були підтримати 65,4%, Порошенка – 34,6%.

(Дослідження проводили з 21-го до 28 липня методом стандартизованого інтерв'ю face-to-face за місцем проживання респондентів. Усього було опитано 4000 респондентів віком 18+)

Нагадаємо, перший тур президентських виборів відбувся в Україні 31 березня 2019 року. Зеленський набрав 30,24%, Порошенко – 15,95%, вони вийшли до другого туру.

Другий тур виборів відбувся 21 квітня. За Зеленського проголосувало 73,22% українців, за Порошенка – 24,45%.

За матеріалами: Gordon

Читайте також: ЦВК затвердила основні дати та терміни проведення місцевих виборів

Читайте також: 42 країни відкрили кордони для українців

Читайте також: У ВООЗ оголосили про початок другої хвилі Covid-19

0
Політика Суспільство
Найцікавіші матеріали
В Україні активізувалася роспропаганда: що вкидають
0
Читати далі
93 адмінпротоколи склали поліцейські на жителів Рівненщини за підпали сухої рослинності
0
Читати далі
На вокзалі у Рівному чоловік штрикнув іншого ножем
0
Читати далі
Чоловік, якого побив знайомий в Острозі, помер у лікарні
0
Читати далі
На Рівненщині троє молодиків злетіли з дороги у кювет та «зупинились» об дерево
0
Читати далі
В ДТП на Рівненщині травмувалися четверо дітей
0
Читати далі
Українці від початку року протермінували майже 10 тис. штрафів ТЦК
0
Читати далі
СБУ затримала агентку фсб, яка на замовлення рф готувала теракт біля Рівненського ТЦК
0
Читати далі
Рівень довіри до Зеленського зріс до 67%
0
Читати далі