Ризики для сімей: У Рівному відбувся 11-й Духовний ранок

Ризики для сімей: У Рівному відбувся 11-й Духовний ранок
0
255
0
  • Ризики для сімей: У Рівному відбувся 11-й Духовний ранок
  • Ризики для сімей: У Рівному відбувся 11-й Духовний ранок
  • Ризики для сімей: У Рівному відбувся 11-й Духовний ранок

Сім’ї зменшуються, а народження дітей – не є основним пріоритетом для молоді.

Учасники 11-го Духовного ранку, що традиційно відбувається у Рівненській ОДА вважають, що це є основним ризиком для сімей.Цього разу захід приурочили Українському Дню родини, що святкують 8 липня.

За висловлюваннями усіх присутніх, родина, це не завжди люди, поєднані біологічно. і підтримкою для кожного з них може стати церковна громада.

Своїм особистим прикладом, поділився наймолодший пастор, який разом із дружиною виховують 12 дітей. Двоє з них - свої, десятеро – прийомні. «Головне - не бути байдужим до дітей, які опинилися без сім'ї. А Церква і Бог допоможе людині відчути себе членом великої родини,» - наголошує Максим Жилін.

Ініціатор Духовних ранків на Рівненщині Олексія Муляренка, додає, що родина буде сильною, якщо суспільство буде пропагувати правильні цінності. «Я особисто намагаюся поширювати сімейні цінності і маю переконання, що щаслива родина – щаслива країна».

"Традиція Духовних ранків збережеться і надалі, адже «родинна» тематика надзвичайно популярна в суспільстві," - наголошує виконуючий обов'язків голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Наступна зустріч запланована на початок серпня.

 

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
199
Голова ОДА "обкатав" революційний автобус Рівненщини
"Іква" - новий сегмент технологічного хабу Рівненщини. Автобуси з такою назвою хочуть випускати у селі Тараканів на Рівненщині. ТОВ "Рівненський автозавод" вже проводить сертифікацію першого з них. Про це пише голова Рівненської ОДА на своїй сторінці Фейс
0
Читати далі
1505
Понищену фотозону у Костополі відреставрують за рахунок міста (ФОТО)
0
Читати далі
202
Рівняни проти рабства
У центрі Рівного відбулася всесвітня щорічна акція «Хода за свободу», присвячена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми та посиленню обізнаності громадян про цю проблему.
0
Читати далі
1691
У Рівному розшукують чоловіка, котрий пограбував двох рівнянок у громадському транспорті(ФОТО)
0
Читати далі
167
Результати півмарафону на Покрову в Рівному
Світлана Ільченко з Нетішина та Микола Станіславський з Рівного стали переможцями «Pokrova Half Marathon 2019». Подія відбулася 14 жовтня і зібрала понад 200 бігунів-аматорів з усієї України.
0
Читати далі
3368
Перший сучасний рівненський автобус скоро виїде на дорогу (ФОТО)
2
Читати далі
188
У Рівному за 7 днів захворіло вже більше пів тисячі людей
За даними закладів охорони здоров′я міста Рівного, на третьому тижні жовтня 2019 року захворіло понад 600 осіб.
0
Читати далі
94
У Рівному відбудеться інклюзивний концерт
26 жовтня о 17.00 годині у Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбудеться інклюзивний концерт за участю людей з інвалідністю.
2
Читати далі
161
За сигналом "Тривога" прибули всі оперативні служби цивільного захисту міста Рівного
18 жовтня, з метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду, які можуть виникнути на об’єктах життєзабезпечення обласного центру, за ініціативи управління надзвичайних ситуацій Рівненського міськвиконкому та за підтримки мі
0
Читати далі