І на паркет з поламаною ногою, і змагання до ночі: дитяча танцювальна пара з Рівненщини вражає переможною наполегливістю

І на паркет з поламаною ногою, і змагання до ночі: дитяча танцювальна пара з Рівненщини вражає переможною наполегливістю
0
1304
0
І на паркет з поламаною ногою, і змагання до ночі: дитяча танцювальна пара з Рівненщини вражає переможною наполегливістю

Що у вашому розумінні – наполегливість? Коли доросла людина не спить ночами, важко працює і досягає бажаного, чи не так? Тоді така людина викликає повагу. А коли дитина працює до сьомого поту, посміхається не зважаючи на травми і виборює призові місця? Це викликає не тільки повагу, але й захоплення. Саме таке захоплення викликає танцювальна пара зі Здолбунова, учасники любительського об'єднання "Школа танцю" Здолбунівського районного будинку культури клуб "Star-step" Данильчук Ілля та Рачковська Ангеліна. На днях 13-річний хлопець та 10-річна дівчинка отримали кандидатів у майстри спорту.

Що особливого у цих дітях кореспонденту ВСЕ розповіла їхній тренер-хореограф та «танцювальна мама» Олена Галій. 

Ілля прийшов до мене у чотири роки. До Ангеліни мав три партнерки. А Ангеліна прийшла, якщо не помиляюсь, у 5 років. У парі вони танцюють два роки. Те, що вони можуть і будуть танцювати, я побачила відразу. Та й батьки від початку були згідні працювати. Ці діти - ще ті трудоголіки!!! Ілля старший за Ангеліну: йому 13 років, а їй 10. Коли вони стали в пару, Ангеліна була нижчого рівня. І коли я спитала, чи вони згідні, якщо я за тиждень зроблю їм програму, щоб поїхати на змагання, куди наш клуб збирався, вони погодились. І за тиждень щоденної праці Ангеліна вивчила програму Іллі, і на змаганнях вони взяли срібло. А далі полетіло... індивідуальні заняття, семінари, лекції у різних педагогів, важка щоденна праця. На їх рахунку безліч змагань та перемог: класифікаційні, рейтингові та міжнародні. Двічі були призерами у Молдові. Танці – це їхнє життя. І життя їхніх батьків особливо мам. Бо без них ніяк. Мами поруч вчаться бути їхніми перукарями, візажистами ...

Енергія та наполегливість Іллі та Ангеліни варта поваги. Уявіть, на змаганнях в Рівному Ангеліна зламала ногу! Витерши сльози, пішла танцювати півнал, а потім ще і фінал (ми думали може потягнула). І що думаєте? Не зайняли призові місця? Звичайно зайняли! До цих пір як згадую, то мурашки по шкірі!

 Змагання "Крок до зірок", Рівне 2014. В Ангеліни тут зламана нога

ВСЕ розпитало в батьків Іллі та Ангеліни, про життя їхніх дітей поза паркетом.

Пані Лариса, мама Іллі:

Ілюша танцює з 4-х років. Спробував і сподобалось. Була зайва енергія, направив її в танці. Поєднувати школу та танці складнувато,  інколи школу приходиться приносити в жертву) Багато згадується за весь цей час…на чемпіонаті України, затяглося змагання, виходили пів на другу ночі на паркет, перед цим дрімали в очікуванні у бойовій готовності. Діти навчились швидко збиратись, щоб викластись по максимуму. Інколи через затримки в дорозі, доводилось робити і зачіски на ходу, і в потязі і в автобусі, і переодягатись і танцювати в різних умовах:  і в холоді, і при високій температурі, а потім виходити на паркет з переможним виглядом. Щоб не трапилось, чи щось з костюмом, чи з організмом, а бувало різне, треба мати вигляд на всі 100%.

Найбільша затримка в змаганнях була 5 годин, це в Кишиневі. При цьому поряд не було закладів харчування, і ми в супермаркеті спілкувались жестами, бо сучасні молдовани, не знають ні української, ні російської, ні англійської, а ми молдавської.

До речі, коли Ілюші  було 5 років, то казав що буде як Олена Леонтіївна – хореографом. Зараз йому цікавіше змагатись як спортсмену. Крім того, любить малювати, фотографувати, цікавиться ІТ технологіями. Але основне, звісно, танці.

 Перше змагання в парі з Ангеліною. Отримали тоді 4 кубки

Пані Ірина, мама Ангеліни:

Танцює Ангеліна з 5 років (5 років вже). Ілля у неї другий партнер, який старший на 3 роки. Вона змушена була за 1 місяць дійти до рівня партнера (попередній партнер був її віку). Зараз їй лише 10, а змагається з дітьми 12-14 років… Інколи мені її дуже шкода, маленька мамина доця, а коли виходить на паркет: доросла моя красунька. Зі школою справляєть не те, що добре, а  дуже добре - всі предмети на відмінно (навчається в 5 класі - прим. авт.). Жодна олімпіада без неї не відбувається:) І там вона займає переможні місця. Школу і танці дуже любить, каже це її життя. На турнірі "Крок до зірок" в Рівному 2014 році, у 8 років, Ангелінка на паркеті отримала перелом ніжки. Пам’ятаю, тоді підійшла до мене зі слізьми і каже: «мамуся болить дуже», а суддя, який побачив, що вона плаче, сказав: «спортсмени не здаються». Вона витерла сльози, і з посмішкою вийшла на паркет, і змогла потрапити у фінал та протанцювати 7 танців, і після того поїхали в лікарню, наклали гіпс.

В неї багато думок і бажань, і танцювальна кар'єра не виключно, ще хоче бути адвокатом і лікарем , який не робить операцій:) і фізиком-ядерщиком, хіміком. А танці як додаток...хоча хто зна... Ангел у мене боєць, з температурою 40 на паркеті, з переломами. Інколи їдемо з турніру, ніч на дворі…думаю собі «я мачуха, мучу дитину, їй лише 10, однокласники сплять вдома», а вона з Ілюшою бувало таке, що і в 1.30 ночі виходили на паркет. І о 3 ночі з дому виходимо і в 5 ранку на наступного дня додому попадаємо. Але я не змушую її, вона сама того хоче. Встигає і в школі і майже кожного дня тренування по 3-4 години. Режим у Ангела огого: о 8 ранку як йде з дому то в 21 повертається, уроки і сон, і знову те ж саме.. Де не ходить там танцює:)

Мало мати лише талант, потрібна щоденна важка праця, щоб досягнути вершин. І не вадто шкодувати дитину, якщо вона хоче і може. Танцювальна пара Іллі та Ангеліни - це приклад саме тієї наполегливості, якої бракує багатьом дорослим, щоб підкорити бажані вершини.

Київ, листопад 2017

Луцьк, лютий 2017

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
9
У секретаря Рівнеради Сергія Паладійчука сьогодні день народження - 44 роки
0
Читати далі
93
До Рівного з концертом завітає скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів
Святослав Кондратів: ТУР МЕТЕОРА: Світ очима скрипаля
0
Читати далі
428
Рівненського лікаря-кардіолога затримали на хабарі в 200 доларів
0
Читати далі
570
У Рівному евакуювали обласну раду та адміністрацію
0
Читати далі
306
Військові ЗСУ будують міст через річку Горинь на Рівненщині
0
Читати далі
58
За крок до епідемії: на Рівненщині понад 17 тисяч нещеплених дітей
0
Читати далі
38
На Рівненщині юнак обікрав стареньку сусідку
0
Читати далі
337
Хто побореться за 200 мільйонів на реконструкцію стадіону "Авангард"
18 вересня на Прозорро з’явилася інформація про фірми, які претендують на тендер по реконструкції рівненського стадіону "Авангард". Свої пропозиції подали 8 фірм.
0
Читати далі
330
На Рівненщині поліція просить упізнати шахрайку за фотороботом
0
Читати далі