І знову бурштин, і знову Рівненщина

І знову бурштин, і знову Рівненщина
0
  • І знову бурштин, і знову Рівненщина
  • І знову бурштин, і знову Рівненщина

11 червня 2018 неподалік с. Нова Любомирка Рівненського району працівники патрульної поліції зупинили за порушення правил дорожнього руху автомобіль «Мерседес-Бенц» під керуванням рівнянина. За результатами огляду, який провели працівники слідчо-оперативної групи Рівненського районного відділення поліції Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області, у салоні автомобіля виявлено та вилучено майже 134 кг бурштину.

Вартість «сонячного» каміння нині встановлюється.

За фактом придбання або збуту майна, здобутого завідомо злочинним шляхом (ознаки кримінального правопорушення, що передбачене ст.198 КК України) розпочато кримінальне провадження, процесуальне керівництво у якому здійснює Рівненська місцева прокуратура. 

На даний час продовжуються необхідні слідчі дії з метою встановлення кола осіб, причетних до видобутку та реалізації бурштину. 

0
Кримінал # Рівненщина # бурштин
Найцікавіші матеріали
У Рівному школяр потрапив під колеса авто
0
Читати далі
У Рівному злочинець-рецидивіст обікрав будинок
0
Читати далі
Два факти незаконної порубки лісу задокументували поліцейські на Рівненщині
0
Читати далі
На Млинівщині пенсіонер на саморобному тракторі перекинувся і загинув
0
Читати далі
У Рівному за матеріалами СБУ судитимуть учасників «схеми для ухилянтів»
0
Читати далі
Аферисти викрали у рівнянки 630 тисяч гривень
0
Читати далі
В ДТП на Рівненщині загинув мотоцикліст
0
Читати далі
росія не піде на перемир'я, доки не будуть вирішені першопричини «конфлікту»: Лавров
0
Читати далі
Жінка з Рівненщини коректором змінила групу інвалідності у своїх документах
0
Читати далі