Іноземцям показали всі тонкощі роботи у Міграційній службі (ФОТО)

Іноземцям показали всі тонкощі роботи у Міграційній службі (ФОТО)
0
287
0
Іноземцям показали всі тонкощі роботи у Міграційній службі (ФОТО)

Сьогодні для студентів та викладачів Університету водного господарства та природокористування провели ознайомчу екскурсію, роз`яснивши кожну ділянку роботи, яка цікавила майбутніх фахівців з міжнародно-економічних відносин. Іноземні та українські студенти познайомилися з напрямками роботи Міграційної служби Рівненщини.

Міграційна служба Рівненської області не лише бек-офіс із надання адміністративних послуг населенню з оформлення ID-карток та паспортів громадян для виїзду за кордон. Для цього нині успішно працюють фронт-офіси ДМС такі як ЦНАПи та Паспортні сервіси.

Але «серце» ідентифікації осіб та збереження персональних даних громадян – це функція виключно державного органу, а саме  Міграційної служби. Хоча ці послуги, як контролюючий орган усіх фронт-офісів, Міграційна служба теж надає.

Студенти НУВГП знали, що окрім документування паспортами, міграційники зосередженні на інших важливих державницьких функціях. Саме такі напрямки роботи й цікавили слухачів, як майбутніх професіоналів міжнародних відносин.

А саме:

– оформлення документів для виїзду громадянина України за кордон на постійне проживання;

– оформлення іноземцям та особам без громадянства продовження строку перебування на території України;

– оформлення та видачу дозволу на імміграцію в Україну іноземцям та особам без громадянства;

– оформлення та обмін посвідки на тимчасове проживання;

– оформлення та обмін посвідки на постіне проживання;

– оформлення та обмін посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон;

– видача довідки про реєстрацію особи громадянином України;

– оформлення спеціального дозволу для в`їзду до Криму;

– видача довідки про особу, яка добровільно повертається.

Діяльність Міграційної служби зацікавила майбутніх міжнародників, особливо в ситуаціях практичного застосування законодавчих норм. Їх приємно здивувало, що розгляд кожної ситуації, в якій опиняються громадяни, потребує індивідуального підходу.

Також студенти дізналися про співпрацю УДМС з Міжнародною організацією міграції. Спільно з МОМ 20-тий рік поспіль надається допомога мігрантам, потенційним мігрантам, вимушеним переселенцям, постраждалим від торгівлі людьми та іншим вразливим групам.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: