Інститут адвокатури в Україні є найбільш розвиненим з усіх інститутів правосуддя

Інститут адвокатури в Україні є найбільш розвиненим з усіх інститутів правосуддя
0
141
0
Інститут адвокатури в Україні є найбільш розвиненим з усіх інститутів правосуддя

Під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Розвиток правосуддя» голова Комісії з питань правової реформи, заступник голови Комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності, адвокат Сергій Іонушас зазначив, що інститут адвокатури в Україні є найбільш розвиненим з усіх інститутів правосуддя, сталим та таким, який найкраще виконує свої завдання та функції поміж інших органів.

«Я хочу окремо підкреслити, що інститут адвокатури в Україні є найбільш розвиненим серед усіх інститутів правосуддя, сталим та таким, який найкраще виконує свої завдання та функції поміж інших органів. Але сучасні виклики перебудови всієї системи адвокатури вимагають від нас і вдосконалення цього інституту. Варто зазначити, що в проекті Стратегії правової реформи нами запропоновані деякі заходи, які удосконалюють інститут адвокатури. Серед них є посилення гарантій адвокатської діяльності і професійних прав адвокатів. Удосконалення самоврядування адвокатури, розширення можливостей доступу до державного реєстру та баз даних при здійсненні адвокатської діяльності, конкретизація підстав та процедур притягнення до дисциплінарної відповідальності та механізмів оскарження рішень про притягнення до такої відповідальності. Запровадження інституту спрощеного дисциплінарного провадження, удосконалення порядку розгляду скарг на дії адвоката. Перегляд умов щодо освіти, професійного досвіду та обмежень щодо доступу до адвокатської діяльності. Запровадження прозорої процедури введення єдиного кваліфікаційного іспиту, стажування кандидатів, порядку ведення єдиного реєстру адвокатів», – сказав Сергій Іонушас.

Він подякував членам Комісії з питань правової реформи, які є діючими адвокатами, за підтримку у підготовці Стратегії правової реформи, яка була представлена на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Розвиток правосуддя».

«Окремо хотів би висловити вдячність голові Асоціації адвокатів України та іншим членам адвокатського самоврядування, які погодилися взяти участь у сьогоднішній панелі Форуму. Хотів би запропонувати колегам-адвокатам, народним депутатам та міжнародним партнерам активно включатися до підготовки та запровадження механізму удосконалення інституту адвокатури в Україні», – додав Сергій Іонушас.

0
Суспільство
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
87
Дев’ять вулиць Рівного та майже тридцять сіл в районі завтра відключать від світла
0
Читати далі
461
Рівняни проведуть цей тиждень з грозами, градом та заморозками
Парасольки цього тижня будуть як ніколи актуальними :)
0
Читати далі
87
NASA створила захопливу симуляцію взаємодії двох чорних дір (ВІДЕО)
На обчислення витрачено роботу потужності 2500 процесорних ядер. Звичайному ПК на це знадобилося би понад 10 років.
0
Читати далі
694
Путін звинуватив українців та США у «замаху на Лукашенка» та держперевороті в Білорусі
0
Читати далі
261
Карантин в Україні продовжують як мінімум до липня
0
Читати далі
606
Політраду «Слуги Народу» на Рівненщині очолив Олександр Аліксійчук
5
Читати далі
124
«Вторгнення в Україну малоймовірне»: аналітики розповіли, чому РФ стягує війська
0
Читати далі
198
У Рівному презентували систему єдиного електронного квитка
0
Читати далі
97
Уряд планує здешевити внутрішні авіаперевезення
Запровадження нульової ставки ПДВ на внутрішні авіаційні перевезення сприятиме здешевленню квитків і пожвавленню туризму в Україні.
0
Читати далі