«Кардинал-Рівне» із «Продексімом» зіграли нічийно

0

Ведучи у рахунку з перевагою у два м’ячі, рівняни завоювали лише нічию у протистоянні із чинними чемпіонами України.

Через загрозу поширення епідемії коронавірусу в Україні матч у Рівному, як і інші поєдинки заключного туру регулярного чемпіонату Favbet Екстра-ліги, пройшов без глядачів. Обидві команди вже давно гарантували собі місце у першій шістці – тож у звітному матчі билися вже за “золоті” очки.

Господарі першими відкрили рахунок. В середині першого тайму Анатолій Мілінький виконав закидання на хід Володимиру Поночовному. Той класно розібрався із опікуном і пробив повз Юрія Савенка – 1:0.

Вже після перерви збільшити перевагу господарів міг Микита Шпигар – його удар прийшовся у стійку. Втім, знову забив Володимир Поночовний. Після другого за гру результативного асисту від Мілінького він обіграв Савенка і закотив м’яча у порожні ворота – 2:0.

“Кардинал-Рівне” був близьким до сенсації. Але у вирішальний момент рівняни не вистояли. “Продексім” пішов вперед із п’ятим польовим. А Ілля Бакінський, який дотепер грав безпомилково пропустив гол поміж ніг після несильного удару Роніньо – 2:1.

Далі знову настав “час заключної хвилини”. Цього разу рівняни пропустили за 54 секунди до сирени. А врятував для херсонців нічию Микола Білоцерківець – 2:2.