"Кардинал-Рівне" обіграв чемпіонів Польщі

0
334
0

Сьогодні у стартовому поєдинку тренувального міні-збору "Кардинал-Рівне" у Бєльсько-Бялій обіграв діючих чемпіонів Польщі - BTS Rekord.

"Рекорд" - "Кардинал-Рівне" - 1:2 (1:2)

16 серпня 2019 року, Бєльсько-Бяла, 17:00
Голи: Марек (7) - Кравчук (2), Горпинич (4)

"Рекорд": Наврат - Яновський, Кубік, Алекс Віана, Дудек, Корпела, Бондар, Сурмяк, Марек, Поплавський.

"Кардинал-Рівне": Сіріцький, Слободянюк (на перегляді) - Поночовний, Корнєв, Кравчук, Конько (на перегляді), Мілінький, Горпинич, Лисенко, Басич, Концеба, Кручок, Ардашніков.

Завтра, 17-го серпня, "Кардинал-Рівне" вдруге зустрінеться з "Рекордом" у Бєльсько-Бялій. Початок гри о 12:00 за місцевим часом.

0
Спорт # футзал Рівне # Кардинал РІвне # BTS Rekord # футзал польща
115
"Кардинал-Рівне" не побореться за медалі Lviv Open Cup
У заключному матчі групового етапу товариського турніру Lviv Open Cup наша футзальна команда «Кардинал-Рівне» поступилися сумському FoodCentre-СумДУ.
0
292
"Кардинал-Рівне" на Lviv Open Cup стартував з поразки
У рамках товариського турніру Lviv Open Cup сьогодні команда Станіслава Гончаренка поступилася чемпіонат України.
0
260
"Кардинал-Рівне" поступився у повторному матчі проти "Рекорда"
У повторній грі проти чемпіонів Польщі у Бєльсько-Бялій футзальний «Кардинал-Рівне» зазнав поразки - 2:5.
0
200
"Кардинал-Рівне" їде на Lviv Open Cup
За два тижні, 28 серпня, у Львові стартує ювілейний десятий турнір Lviv Open Cup.
0
187
"Кардинал-Рівне" дізнається першого суперника в сезоні 19 серпня
За тиждень, 19 серпня, у столичному Будинку футболу пройдуть загальні збори за участі представників Асоціації футзалу України та клубів Екстра-ліги.
0
48
Оржівський "ОДЕК" водинадцяте здобув Кубок Рівненщини з футболу
Оржівський “ОДЕК” відстояв титул володаря Кубку Рівненської області і головний трофей цього турніру повернувся до клубного музею.
0
152
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
85
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.