"Кардинал-Рівне" програв у Херсоні

0
254
0

"Кардинал-Рівне" відіграв виїзний матч 25 туру футзальної Екстра-ліги. Рівняни зіграли в гостіх у херсонського "Продексіма".

Господарі паркету зуміли створити перші дійсно небезпечні моменти біля наших воріт на 10 хвилині матчі. Наші ж хлопці контратакували не дуже активно. За 50 секунд до фінальної сирени першого тайму "Кардинал-Рівне" пропустив м'яч.

У другому таймі вже програючи 0:3 рівняни пішли у ва-банк із п'ятим польовим. Це ні до чого доброго не призвело. У підсумку рівняни поступилися у Херсоні із рахунком 0:5.

Наступний матч "Кардинал-Рівне" проведе вдома 1 червня.

0
Спорт # футзал Рівне # Кардинал РІвне # Херсон Продексім
“Кардинал-Рівне” завершив сезон 2018-2019 поразкою у Києві від столичного “ХІТа”. У підсумку рівняни фінішували п’ятими у турнірній таблиці чемпіонату футзальної Екстра-ліги.
0
147
“Кардинал-Рівне” завершив сезон поразкою у Києві
0
218
"Кардинал-Рівне" технічно переміг "Титан"
Вчора "Кардинал-Рівне" здобув технічну перемогу над покровським "Титаном", а "Продексім" обіграв "Ураган" і втретє поспіль завоював звання чемпіона України.
0
242
Станіслав Гончаренко про домашню перемогу "Кардинал-Рівне"
У заключній домашній грі сезону “Кардинал-Рівне” порадував своїх уболівальників вольовою перемогою над принциповим суперником – львівською “Енергією”. Три очки рівнянам приніс точний удар Віктора Кравцова, для якого цей гол став 9-м у чемпіонаті.
0
258
"Кардинал-Рівне" переміг в останній домашній грі сезону
0
209
Станіслав Гончаренко про поразку "Кардинал-Рівне" у Херсоні (ВІДЕО)
Головний тренер "Кардинал-Рівне" Станіслав Гончаренко відповів на питання журналістів після матчу 25 туру футзальної Екстра-ліги. На виїзді наша команда поступилася херсонському "Продексіму" - 5:0.