«Кардинал-Рівне» здобув першу перемогу у сезоні

0

Футзальний клуб «Кардинал-Рівне» у шостому турі здобув першу перемогу у чемпіонаті Екстраліги, перервавши серію невдач. Рівняни перемогли дебютанта – команду «Де Трейдинг» з міста Миколаївка Донецької області. Матч проходив у Сєвєродонецьку на Луганщині, пише Суспільне.

Вже у першому таймі «Кардинал» зробив вагому заявку на перемогу, забивши три голи. Двічі відзначився Анатолій Мілінький і раз – Роман Горпинич.

На початку другого тайму ще один гол забив Микита Шпигар. Після цього футзалісти з Донбасу більше атакували, але змогли відіграли лише два голи. Отож, «Кардинал» виграв – 4:2.

Після 6-ти поєдинків у рівнян 4 очки. Наступну гру підопічні Ігоря Москвичова проведуть 3-го жовтня у Рівному проти житомирського «Інбева».