Захворюваність на кір у Рівненському регіоні зростає шаленими темпами

Захворюваність на кір у Рівненському регіоні зростає шаленими темпами
0
1796
1
Захворюваність на кір у Рівненському регіоні зростає шаленими темпами

Як інформує Рівненський обласний лабораторний центр, кількість хворих на кір у області на сьогодні не зменшується. Лише за поточний тиждень в Рівненській області захворіло 115 осіб, з них 96 дітей. Госпіталізовано 40 хворих, з них 26 дітей.

Впродовж тижня найбільше хворих на кір зареєстровано у Березнівському (43 хворих), Рівненському районі (20 хворих) та місті Рівне (23 хворих). За цей період в області проведено 735 щеплень проти кору, з них 84 за епідпоказами.


З початку року в області було зареєстровано 90 спалахів кору в організованих дитячих колективах, де постраждало 695 осіб. Останні спалахи кору були зареєстровані у ЗОШ № 27 м.Рівне, де захворіло 7 учнів, 6 з яких не мали щеплень проти цієї недуги, ДНЗ №1 смт Клевань – 5 хворих, з них жодна дитина не була щеплена. Також зареєстрований спалах кору у багатодітній сім’ї з міста Здолбунова, де захворіло 8 дітей, які не були щеплені.


З метою запобігання захворюванню медики наполегливо рекомендують всім хто не отримав щеплень проти кору зробити їх негайно. А керівникам дитячих навчальних закладів дотримуватись вимог законодавства та не допускати до відвідування закладів дітей, які без поважних причин не отримали щеплення проти кору.

1
Здоров'я # Рівне # Рівненщина # кір # захворюваність не зменшується
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: