У Рівному невакцинованих від кору дітей не допускатимуть до навчання

У Рівному невакцинованих від кору дітей не допускатимуть до навчання
0
2027
0
У Рівному невакцинованих від кору дітей не допускатимуть до навчання

Впродовж 2018 року в Рівному захворіли на кір 762 людини, станом на кінець січня 2019 налічується 282 хворі особи, 52%  з яких - діти. Такі дані оприлюднилии під час спільної прес-конференції управління охорони здоров’я, управління освіти та Рівненського обласного лабораторного центру МОЗ України.
Загалом станом на сьогодні в області з початку року налічується 1112 хворих на кір, для порівняння, всього за 2018 рік цей показник становив 3002 особи. Рівненщина є лідером по захворюваності на кір в Україні.

Батькам дали тиждень для того, аби вакцинувати своїх дітей, інакше останні не будуть допущенні до начання у школах та дитячих садочках аби не наражати дітей та педагогів на небезпеку. 

Начальник управління охорони здоров’я Віктор Іськів зазначив, що вакцини проти кору, як у Рівному так і області - абсолютно достатньо, її вистачить як для дітей так і для дорослих, а вакцинування є повністю - безкоштовним. Наразі налічується більше 600 дітей, які впринципі не були вакцинованими і близько 3000 які не робили повторну вакцинацію. 

Варто зазначити, у багатьох випадках кір може давати ускладнення, які приводять до летальних випадків. Тому  вакцинуватись проти підступної недуги потрібно двічі за життя, у віці одного да шести років. А дорослим - раз у десять років.  

 

0
Суспільство
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: