Конституційний суд розпускають, доступ до декларацій відновлено

Конституційний суд розпускають, доступ до декларацій відновлено
0
Конституційний суд розпускають, доступ до декларацій відновлено

Президент України Володимир Зеленський вніс до ВР законопроект, згідно якому припиняються повноваження всіх діючих суддів Конституційного суду України, а їх рішення від 27 жовтня визнані недійсними та прийнятими в умовах реального конфлікту інтересів.

Законопроект Зеленського передбачає, що Закон України «Про запобігання корупції» та Кримінальний кодекс України будуть діяти в старій редакції, тобто в тій, яка діяла до прийняття КСУ рішення від 27 жовтня.

При цьому слідчий Державного бюро розслідувань викликав голову Конституційного суду України Олександра Тупицького на допит. Він запланований на 2 листопада.

Тим часом Національне агентство із запобігання корупції (НАПК) відновило доступ громадян до Реєстру електронних петицій. Це зробили в ході виконання рішення президента Володимира Зеленського та Кабміну.

0
Політика
Найцікавіші матеріали
Міська рада робить опитування серед рівнян щодо того, що буде зображено на муралі в центрі
0
Читати далі
Офіційна заява в.о. міського голови Рівного щодо неправомірного нанесення контурів зображення на фасад будівлі
0
Читати далі
У Рівному пересилали психотроп до слідчого ізолятора
0
Читати далі
На Рівненщині виявили нелегальних старателів
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік влаштував стрілянину на ґрунті ревнощів
0
Читати далі
На Рівненщині викрили організовану групу, учасники якої продавали фальсифікат
0
Читати далі
Зниклого поліцейського, який украв гроші із сейфу, затримали на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який вдарив ножем батька
0
Читати далі