Костопільчани повернулися з Чемпіонату України

4

Спортсмени костопільського клубу "Базальтова скеля" успішно виступили на Чемпіонаті України з греок-римської боротьби у Кременчузі.

Вихованці Дмитра Артюха Максим Демчук і Антон Оліфер боролись в ваговій категорії до 60 кг. Ця категорія була представлена 39 найкращими борцями зі всієї України.

До 1/2 фіналу наші хлопці впевнено йшли до перемоги та подолали всіх своїх суперників. За вихід до фіналу Максиму та Антону довелось боротися один проти одного.

На даний момент Максим Демчук — в кращій формі, тому й пройшов до золотого фіналу, а Антон Оліфер здобув право боротись за бронзу.

У бронзовому фіналі Антон поступився борцю з Конотопу Імеду Худжадзе та посів п’яте місце.

У золотому фіналі у Максима Демчука була дуже напружена сутичка. Його суперник, Дмитро Васильєв — сильний, досвідчений борець з Кривого Рогу, чемпіон Європи серед молодших юнаків. Максим боровся до останнього, на жаль, поступився і посів друге місце.

Варто і згадати вихованця тренера Юрія Семигути - Владислава Радіо, який боровся в категорії до 55 кг. В першому поєдинку він поступився борцю з Одеси — через помилки суддів. Далі він не зміг продовжити змагання.