Костопільчанин став чемпіоном України

0
1145
0

З 7 по 10 червня 2019 року в м.Черкаси проходив Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед спортсменів віком до 23 років.

Усіпішно на Чемпіонаті виступив костопільчанин, вихованець Костопільського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту, 23-річний Віктор Петрик.

Виступаючи у ваговій категорії до 60 кг. Віктор здолав чотирьох борців, серед яких був майстер спорту міжнародного класу Курочкін з Миколаєва, чемпіон світу, майстер спорту Кузько. У  фіналі Віктор Петрик переміг з рахунком 9:0 спортсмена Ступіна.

За результатами усіх поєдинків, Віктор не віддав жодного балу своїм супротивникам.

Як розповів тренер Віктора, Іван Ладоненко, попереду в костопільчанина Петрика підготовка до Чемпіонату світу, який відбудеться у вересні цього року в Казахстані.

0
Спорт # Чемпіонат України # греко римська боротьба # Костопіль боротьба
Рівненські гімнастки вперше в історії здобули командні медалі Чемпіонату України (ФОТО)
Рівненські гімнасти знову мають історичне досягнення. Вперше за вувесь час наші спортсменки завоювали медалі Чемпіонату України.
0
172
Веслувальники Рівненщини - чемпіони України
П’ять нагород завоювали спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату на чемпіонаті України з параканое. При чому чотири з них – золоті.
0
460
Рівне прийматиме Чемпіонат України з волейболу
20-23 червня в Рівному проходитиме перший етап чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат U-16.
0
302
Рівненський бадмінтоніст здобув дві історичні медалі (ФОТО)
9 червня завершився перший Xемпіонат України серед аматорів та ветеранів з бадмінтону.
0
519
ФОТОФАКТ. Борці Рівненщини із бронзою Чемпіонату України
Вчора завершився Чемпіонат України з греко-римської боротьби U-23.
0
339
Рівнянин здобув золото Чемпіонату України
Рівненський стрілок Дмитро гонта здобув золото медаль Чемпіонату України.