Красуня з Радивилівщини хоче стати "Чарівною красунею Полісся"

Красуня з Радивилівщини хоче стати
0
5697
13
Красуня з Радивилівщини хоче стати "Чарівною красунею Полісся"

Красива дівчина, яка вміє готувати, і книги розумні читає, і успішно реалізовується в професії - думаєте, це нереально? Фотоісторія нашої нової учасниці - доказ, що краса поєднується з розумом. Тож давайте знайомитись з цікавою дівчиною.

«Звати мене Наталя Братащук. Мені 25. Проживаю в с. Зарічне (Радивилівський р-н). Улюблена книга на даний момент - " Грубий зошит" автор Агота Крістоф. Книга неймовірна!  Весь час тримає в напрузі історія, і ти думаєш, що ніби все зрозуміло, і знаєш відповідь наперед. Аж ні - раптовий поворот в іншу сторону. Рекомендую. Файна книга. 

Також подобається книга "На запах м'яса", автор Люко Дашвар. Цікавий сюжет. Багато обіцяюча назва. Тісно переплітаються сюжетні лінії, зовсім не очікувано для читача. Головна героїня потрапляє у вир подій, що докорінно змінять її життя. Розкажуть про минуле, і майбутнє буде геть не таким як ти плануєш.

Мені подобається, як автор пише. Прочитавши одну книгу, важко буде зупинитись. Тож рекомендую. 

Моє хобі - Моя робота. Працюю асистентом стоматолога, роботу люблю, бо знайшла те, що подобається. Хоча також люблю слухати людей, незважаючи на те, чи співають вони, чи говорять. Головне - правильно розуміти. 

 

 Готувати люблю, хоч маю мало часу. «Коронна страва» голубці. 

Голосуйте за нашу учасницю - ставте Лайк!

 Три переможниці будуть визначені за підсумками інтернет-голосування на сайті «ВСЕ», яке триватиме з 11 травня по 21 травня 2018р. (всі "чесні" Лайки будуть враховані)

 Кожна з трьох красунь-переможниць отримає подарунок від одного з партнерів! Нагородження переможниць відбудеться 2 червня у фотостудії Олександра Харвата "У фарватері істин" о 14:00 за адресою м. Рівне, вул. Соборна, 1, офіс 314.

 Проект відбувається за підтримки партнерів:

https://www.facebook.com/rivne.rpol/

http://visage.rv.ua/

https://infomisto.com/uk/rivne/catalog/jinochyy-odyag/pretty-women

13
Таблоїд # Рівненщина # Радивилівський район # конкурс "Чарівна красуня Полісся" # нова учасниця
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: