Легендарний футзаліст повертається в «Кардинал-Рівне»

Легендарний футзаліст повертається в «Кардинал-Рівне»
0
Легендарний футзаліст повертається в «Кардинал-Рівне»

Найбільш епічна трансферна сага цього міжсезоння наближається до свого логічного завершення! Вихованець рівненського футзалу, п'ятиразовий чемпіон Польщі у складі «Вісли Кракбет» та «Рекорду» Олександр Бондар - повертається до Рівного після семирічної перерви.

Тридцятивосьмирічний гравець та «Кардинал-Рівне» досягли домовленості про співпрацю строком на один сезон. Олександр Бондар вже тренується із клубом і зіграє за рівнян на Кубку Львівщини. До кінця цього тижня сторони планують укласти повноцінний контракт.

Нагадаємо, Олександр Бондар виступав за «Кардинал-Рівне» упродовж двох сезонів. З 2011-го по 2013-й рік. У складі рівнян гравець забив в Екстра-лізі 16 м'ячів. Потому Олександр Бондар виступав за львівську «Енергію« та польські «Віслу Кракбет» (Краків), «Ред Девілс» (Хойніце) і «Рекорд» (Бєльсько-Бяла).


Пресслужба ФК «Кардинал-Рівне»

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині керівник будівельної компанії заволодів  бюджетними коштами на понад мільйон гривень
0
Читати далі
ЄС купив російського металу на майже 2 мільярди євро
0
Читати далі
Мешканців Рівненщини просять зберігати щоденну ощадливість для стабільності енергомережі
0
Читати далі
На Рівненщині рятувальники допомогли бригаді медиків швидко дістатися до хворої жінки
0
Читати далі
У Рівному чоловік дрифтував посеред дороги: в нього відібрали авто
0
Читати далі
У Здолбунові чоловік на грунті ревнощів завдав ножове поранення знайомому
0
Читати далі
На Володимиреччині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст
0
Читати далі
На Острожчині у ДТП загинув пасажир та двоє осіб травмовано
0
Читати далі
Рівнянин виготовляв та збував метамфетамін
0
Читати далі