Усі військовослужбовці Рівненщини пройдуть поглиблене обстеження

Усі військовослужбовці Рівненщини пройдуть поглиблене обстеження
0
143
0
Усі військовослужбовці Рівненщини пройдуть поглиблене обстеження

За наказом Головнокомандуючого впродовж жовтня-листопада усі категорії військовослужбовців пройдуть щорічне поглиблене медичне обстеження. Такі ж заходи буде здійснено за участю виїзних військово-лікарських комісій в Дубенському та Сарненському гарнізонах. Загальна кількість обстежуваних складе декілька тисяч захисників України.

Натомість, быйцы що нині воюють на Сході України після повернення обов`язково пройдуть "диспансеризацію".

– Окрім того, впродовж року наші медичні спеціалісти проводять пацієнтам планове лікування хронічних захворювань, а також дають направлення у реабілітаційні відділення санаторіїв Міністерства оборони України для санаторно-курортного лікування. За минулий та цей рік ми суттєво наростили показники за цим напрямком, – наголосив офіцер.

Також він зазначив, що у мирний час значна увага приділялася, здебільшого, військовослужбовцям старшого віку, з метою забезпечення їхньої життєдіяльності та працездатності, а з 2014 року – до цієї умовної групи пацієнтів додався суттєвий відсоток молодших за віком військовослужбовців – учасників бойових дій на сході України.

– Це реалії сьогодення і саме тому в стислі терміни у військових медичних закладах було налагоджено дієву систему повернення до строю наших військових, які отримали поранення, травми та захворіли під час виконання завдань за призначенням в районі проведення ООС (АТО). Її важливою складовою є остаточне відновлення, що відбувається на базі центрів медичної реабілітації та санаторного лікування оборонного відомства.

Нині успішно функціонують 6 військових санаторіїв з безкоштовним проживанням та харчуванням. З них чотири круглорічні – в Пущі Водиці, Хмільнику, Трускавці, Вінниці та два сезонні – в Затоці та Приморську. Повний курс відновлення триває від 14 до 21 дня залежно від патології хвороби.

Варто додати, що за минулий рік з Рівненського військового госпіталю після лікування на реабілітацію до військових санаторіїв було направлено близько 100 військовослужбовців. З початку цього року таку можливість вже отримали більше 170 військових.

Прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец

0
Здоров'я
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
31
Великий цирк - шапіто "Вогні Києва" запалюватиме у Рівному
0
Читати далі
230
Сумоїст Назарій Берташ провів на Рівненщині "Розминку від чемпіона" (ФОТО)
0
Читати далі
59
Інспектори Держпраці Рівного штрафуватимуть за неправильну назву посади
0
Читати далі
42
Українським судам допомагає мобільний додаток Viber
0
Читати далі
26
Як рятувальники Рівненщини ліквідовують пожежі в екосистемах? (ВІДЕО)
0
Читати далі
132
Поліцейські Рівненщини виявили велику кількість підробного алкоголю
0
Читати далі
83
"Вогні мегаполісу" для неймовірної жінки Рівного - мами Героя
0
Читати далі
200
У Костополі поліцейські виявили склад із наркотиками
0
Читати далі
393
Мізоцькі малюки залишилися в захваті від екскурсії
0
Читати далі