Лікарня на Рівненщині поповнилась сучасним обладнанням завдяки банку

Лікарня на Рівненщині поповнилась сучасним обладнанням завдяки банку
0
190
0
Лікарня на Рівненщині поповнилась сучасним обладнанням завдяки банку

Всеукраїнський благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” та небайдужі клієнти придбали для КЗ “Сарненська центральна районна лікарня” обладнання на загальну суму 256 тис. гривень, яке дозволяє проводити якісні обстеження у різних відділеннях лікарні та поза його межами, адже воно мобільне і не прив'язане до конкретного приміщення. Тепер лікарі зможуть ще ретельніше відстежувати ключові показники життєдіяльності пацієнтів.

Уже вдруге цього року благодійний фонд “Допомагати просто!” тішить медичні заклади Рівненщини новою технікою. Цього разу клієнти ПриватБанку подарували районній лікарні один компактний монітор пацієнта, два пульсометра, три небулайзери компресорні, два відсмоктувачі медичні “БІОМЕД” та три шприцевих насоси.

Монітор пацієнта призначений для контролю за рівнем сатурації, пульсом, артеріальним тиском, частотою дихання, температури тіла і електрокардіограмою. Ідеальний для використання як в стаціонарних умовах (оснащений спеціальною ручкою для кріплення на ліжку), так і за умов транспортування пацієнта (можлива комплектація транспортним чохлом). Вмонтований контрастний 5 "TFT монітор з можливістю  настроювання рівня тривог дозволяє якісно контролювати стан пацієнта.

 

Шприцевий дозатор сигналізує про закінчення інфузії, наявності оклюзії, швидкої розрядки акумулятора і про системні помилки. Шприц дуже легко встановлюється і надійно фіксується в затиск. За допомогою спеціальних затискачів шприцевий дозатор можна прикріпити до ліжка або спеціального штатива.

Небулайзер використовується для введення ліків у вигляді туману в легені. Виробляє частинки менші за 5 мкм в діаметрі. Небулайзери є оптимальними апаратами для доставки ліків при важких загостреннях бронхіальної астми, і, окрім цього, дають змогу вирішувати проблеми координації вдиху пацієнта і вивільнення лікувальної речовини.

“Наші клієнти вражають - торік вони перерахували на благодійність більш ніж 40 мільйонів гривень і продовжують робити добрі справи. Сарненська центральна районна лікарня  - це тільки початок. Цього року нову техніку отримає також Рівненська міська дитяча лікарня. Ми дякуємо кожному, хто хоча б раз перерахував гроші на благодійність. Кожна гривня допомоги - це чиєсь життя та здоров’я”, - розповідає директор Північно-Західного РУ ПриватБанку Юрій Войтенко.

У 2017 році КЗ “Сарненська центральна районна лікарня” завдяки фонду “Допомагати просто!” отримали медичне обладнання на загальну суму біля 100 тис. грн. За словами головного лікаря комунального закладу Сарненьська центральна районна лікарня Василя Іванюка: “ В цей складний для галузі час дана допомога стала суттєвим доповненням матеріально-технічної бази. Благодійність, яку надає фонд, буде служити для покращення здоров’я дитячого та дорослого населення району. Щиро вдячні директору Північно-Західного РУ ПриватБанку Юрію Войтенку за таку допомогу”.

 

0
# Приват Банк
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
236
Далеко не втік: крадія з Рівного впіймала поліція
0
Читати далі
121
Рівненські чиновники проситимуть грошей для хворих у Міністерства
0
Читати далі
64
Рівненські піротехніки продовжують боротьбу зі "згадками" війни
0
Читати далі
137
У Рівному виявлятимуть аутизм на ранній стадії?
0
Читати далі
2211
На Рівненщині позбавлена депутатських повноважень секретар Вараської міськради не визнає нове керівництво міста і далі "керує"
0
Читати далі
185
Понад 100 рівнян вже отримали кошти під заставу нерухомості
0
Читати далі
67
М’ясопереробне підприємство обманули державу на 1 мільйон гривень
0
Читати далі
81
Секс До і після Нового Року. У Рівному покажуть виставу для дорослих
0
Читати далі
45
Рятувальники Рівненщини закликають людей не палити сухостій
0
Читати далі