Лісгоспу на Рівненщині загрожує банкрутство через Укрзалізницю?

Лісгоспу на Рівненщині загрожує банкрутство через Укрзалізницю?
0
450
0
Лісгоспу на Рівненщині загрожує банкрутство через Укрзалізницю?

Мова йтиме про станцію «Антонівка» у Володимирецькому районі, що на Рівненщині. «Укрзалізниця» хоче закрити її для вантажних операцій як збиткову та малодіяльну. Але саме ця станція – головний транспортний вузол місцевого лісгоспу.

За статистичними даними, які надала «Укрзалізниця», за 9 місяців 2017 року на станції було навантажено 131 вагон та вивантажено 7. Цифри справді невеликі, якщо порівнювати із сусідніми станціями Сарни та Рафалівка, пише Північ-інфо.

Але станція є головним транспортним вузлом для Володимирецького лісгоспу, що є найбільшим деревообробним пунктом в області. Лісгосп активно співпрацює з рядом вітчизняних та закордонних компаній, як пишуть на сайті Володимирецької РДА.

Директор лісгоспу підтвердив низькі цифри навантажених та вивантажених вагонів. Протягом 10 місяців 2017 року під завантаження було заплановано отримати 547 вагонів. Їх кількість узгоджувалась з Укрзалізницею та коригувалася щомісяця. Надано ж було 144, що становить лише 26% від затребуваної кількості.

«В зв’язку із незабезпеченням нашого підприємства вагонами ми не маємо змоги виконувати договірні зобов’язання належним чином, що негативно впливає на стабільність роботи нашого підприємства, але при наданні вагонів згідно заявок залізнична станція Антонівка не буде збитковою,» – зазначив директор підприємства Олександр Мисько.

0
# Рівненщина # Володимиреччина # Укрзалізниця
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
613
У Рівному ганяють маунтенбайкери (ВІДЕО)
У Рівному на пагорбі Слави їздить понад сотня велосипедистів, які приїхали взяти участь у Чемпіонаті України з маунтенбайку.
0
Читати далі
200
Грошові винагороди отримали найрозумніші школярі Рівненщини (ФОТО)
0
Читати далі
84
На Сарненщині через пожежу мало не вибухнув гараж (ФОТО)
0
Читати далі
62
Куди піти рівнянам цього тижня?
0
Читати далі
68
Поліцейські Рівного продовжують говорити зі школярами про булінг (ВІДЕО)
0
Читати далі
104
Поліцейські охорони Рівного взяли участь в «Динаміаді 2019» з легкої атлетики
0
Читати далі
236
У Рівному на трасі "Київ-Чоп" утворять "живий ланцюг" протестувальники
0
Читати далі
123
"РІВНЕ АТО" виграла Західну лігу "Відкритого чемпіонату Героїв АТО-2019"
Футбольна команда "Рівне АТО" посіла перше місце у групі Захід "Відкритого чемпіонату Героїв АТО-2019" серед військовослужбовців-учасників бойових дій. Перемога у групі надає команді право взяти участь у відбірних матчах й боротися за Кубок Героїв АТО 201
0
Читати далі
204
Понад півтонни бурштину та обладнання для його обробки вилучили поліцейські на Рівненщині
0
Читати далі