Лісівники Рівненщини працюють за сучасними технологіями

Лісівники Рівненщини працюють за сучасними технологіями
0
612
0
Лісівники Рівненщини працюють за сучасними технологіями

У всіх лісгоспах області вже кілька років працює електронний облік деревини. Одним з лідером з впровадження новацій є ДП «Дубенський лісгосп».

Підприємство, яке кілька років тому стало пілотним для України, повністю працює за європейськими стандартами. Весь рух заготовленої лісопродукції відображається в єдиній базі електронного обліку деревини, яка узгоджена з бухгалтерським обліком.

Зокрема, ще на лісосоці деревина маркується спеціальними бирками, які засвідчують її походження. Так формується електронний реєстр,  який можна відслідкувати у будь-якій точці України.

Дана система обліку деревини мінімізує можливість технічної помилки працівників.

«Оперативність, достовірність, можливість за першої необхідності отримати звітність у будь-якому розрізі, доступність до програми усіх відділів і підрозділів, можливість постійного контролю на будь-якому етапі проведення операції - це ті переваги, які на сьогодні ми маємо у роботі», - розповів директор ДП «Дубенський лісгосп» Олег Юркевич.

Нині на підприємстві також активно використовують електронні цифрові карти лісових масивів, які більш точні, ніж паперові. Завдяки такій карті можна уникнути будь-яких зловживань та маніпуляцій у роботі лісівників. Їх робота стала максимально прозорою та відкритою. 

А завдяки використанню супутникової зйомки можна реально оцінити стан справ у держлісфонді підприємства.

0
# Рівненщина # Дубенський лісгосп # нові технології
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: