Лісники Рівненщини запрошують усіх охочих посадити ліс

Лісники Рівненщини запрошують усіх охочих посадити ліс
1
Лісники Рівненщини запрошують усіх охочих посадити ліс

Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства запрошує усіх охочих долучитися до Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом» і разом з лісівниками посадити ліс.

У рамках Акції відбудеться два безпрецедентних заходи:

21 березня, у Міжнародний день лісів, буде висаджено 5 мільйонів дерев.
Тижневий Марафон садіння лісу. Протягом тижня, з 21 до 29 березня, у рамках Акції буде висаджено щонайменше 10 мільйонів дерев.

Читайте також: «Висадити мільйон дерев за добу»: рівнян запрошують долучитись до Всеукраїнської акції

Кожен охочий зможе безпосередньо в лісі, прослухавши короткий інструктаж від професійних лісівників, висадити одно-дворічні саджанці за допомогою спеціального обладнання.

Запрошуємо громадян України, учнівську та студентську молодь, представників інститутів громадського суспільства, органів влади, засобів масової інформації, державних установ та організацій, бізнесових структур долучатися до Акції «Відновлюємо ліси разом». Охочим долучитися, прохання повідомити про свій намір у Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства начальнику відділу лісового та мисливського господарства Панчуку Володимиру (0362) 26-74-64 або Горошко Світлані (0362) 26-96-45, аби вирішити організаційні питання.

Нагадаємо, що Міжнародний день лісів 21 березня проголошено Генеральною Асамблеєю ООН. У 2020 році Міжнародний день лісів відзначається під гаслом «Ліси та біорізноманіття. Надто цінно, щоб втратити».

Метою Акції є відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

1
Найцікавіші матеріали
10-денні пошуки хлопчика з Рівненщини завершено: рятувальники витягнули з води тіло
0
Читати далі
На Рівненщині на підприємстві працівник вчинив смертельний наїзд на колегу
0
Читати далі
Україна офіційно запускає Спецтрибунал для Путіна та його генералів
0
Читати далі
У росії готують закон, який дозволяє використовувати армію для захисту росіян у разі їхнього арешту за кордоном
0
Читати далі
Рівненський спідвеїст Роман Капустін виграв етап Кубка МАСЕС у Польщі
0
Читати далі
Із спортсменів РФ та Білорусі зняли санкції у водних видах спорту
0
Читати далі
У Сарненському районі внаслідок ДТП постраждала малолітня дитина
0
Читати далі
Майже 11 тисяч разів РФ порушила режим припинення вогню під час Великодня
0
Читати далі
Дефіцит бюджету РФ перевищив річний план
0
Читати далі