Лучники Рівненщини із золотом Чемпіонату України

0
626
0

У Львові триває Чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні. Збірна Рівненщини вже зуміла покласти в свою скарбничку нагороди.

Наша команда у складі березнівчан Романа Гов'ядовського, Івана Мазепи та рівнянина Олега Тимчаюка завоювала золото у стрільбі із блочного лука.

Варто зазначити, що рівняни зможуть примножити свій успіх. Змагання триватимуть аже до 3 лютого. Тож, є всі шанси, що наші хлопці здобудуть більше перемог.

0
Спорт # стрільба з лука РІвне # лук Березне # Чемпіонат України Львів # Львів стрільба # лук і стріли
З 14 по 17 травня 2019 року в місті Городок Львівської області відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.
0
441
ФОТОФАКТ. Лучники Рівненщини стали чемпіонами України
Закінчився командний чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортивних шкіл. На змаганнях знову підтвердили свій клас лучники Рівненщини.
0
516
Лучники Рівненщини боротимуться за Гран-прі Європи
З 8 по 13 березня у Харкові пройшли Всеукраїнські змагання серед найсильніших лучників держави.
0
520
Лучники Рівненщини на п'єдесталі "Київської весни" (ФОТО)
Березнівські лучники вдало виступили на Всеукраїнському турнірі "Київська весна". Всього на змаганнях за перемоги боролося всіх 130 учасників. Представлено було вісім областей та Київ.
0
387
Лучники Рівненщини вдало виступили на Кубку України
У Львові фінішував Кубок України зі стрільби з лука у приміщеннях. Достойно себе на турнірі проявила збірна Рівненщини
0
472
Лучники Рівненщини із бронзою престижного Міжнародного турніру (ФОТО)
З 10 по 15 вересня у Львові відбувався 3 Міжнародний турнір зі стрільби з лука "Золота осінь".