Лукашенко «по-тихому» склав присягу президента

Лукашенко «по-тихому» склав присягу президента
0
Лукашенко «по-тихому» склав присягу президента

У Мінську відбулася інавгурація Олександра Лукашенка. Тепер він офіційно вступив на посаду президента. Про інавгурацію повідомило державне інформагентство «БелТА».

На церемонію інавгурації запросили кілька сотень людей. Серед них — вищі посадовці, депутати Палати представників і члени Ради Республіки, керівники державних органів і організацій, місцевих виконавчих і розпорядчих органів, республіканських ЗМІ, діячів науки, культури та спорту.

Відповідно до Конституції Білорусі, президент вступає на посаду після складання присяги такого змісту: «Вступаючи на посаду президента Республіки Білорусь, урочисто присягаюся вірно служити народу Республіки Білорусь, поважати й охороняти права і свободи людини та громадянина, дотримуватися і захищати Конституцію Республіки Білорусь, свято і сумлінно виконувати покладені на мене високі обов'язки».

Поклавши праву руку на Конституцію, Лукашенко склав присягу білоруською мовою. Потім він підписав акт про прийняття присяги, після чого голова Центральної комісії Білорусі з виборів і проведення республіканських референдумів Лідія Єрмошина вручила йому посвідчення президента Білорусі.

0
Політика
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі в ДТП загинув пішохід
0
Читати далі
Незаконну вирубку дерев виявили на Рівненщині
0
Читати далі
Нова гімназія в Рівному: запрошують у колектив креативних керівників гуртків та педагогів
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного загинув водій
0
Читати далі
Військовим можуть обмежити доступ до азартних ігор
0
Читати далі
«Вікіпедія» назвала найпопулярніші статті 2025 року
0
Читати далі
У Дубно поліцейські встановлюють особу, яка намагалася підпалити будинок місцевого жителя
0
Читати далі
6 медалей здобула команда Рівненщини на Іграх Ветеранів-2025
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилесів» на Рівненщині
0
Читати далі