Малеча з Рівного підкорила Молдову мовою танцю

Малеча з Рівного підкорила Молдову мовою танцю
0
2451
0
Малеча з Рівного підкорила Молдову мовою танцю

Юні танцюристи везуть на Рівненщину найвищі нагороди з міжнародного фестивалю Moldova Dance Festival 2019.  Учасники, що тренуються у клубі бально-спортивного танцю "Флеш"(керівник Роман Гриценюк) викликали неймовірне захоплення у авторитетних суддів з 75 клубів з 19 країн світу. Вони  показали неймовірну майстерність обійшовши у підсумку конкурентів.

У підсумку в категорії "Діти початківці" та "Діти початківці 3 танці" найвищий результат - срібні медалі - здобула пара Уляна Парамонова та Захар Масленчук, які увійшли до фіналу серед 12, а в іншій категорії - серед 24 пар. Варто зазначити пара тренується зовсім недовго, однак завдяки кропіткій праці тренера Сергія Рабченюка вдалось показати достойний результат на міжнародній танцювальній арені. 

 

Фіналістами у цих категоріях також стали пари Емілія Ламаєва та Владислав Новак (5 місце в категорії "Діти початківці"), Владислав Атаманюк та Ангеліна Бульбачинська (5 місце в категорії "Діти початківці 3 танці"), 7 місце серед фіналістів у цій же категорії здобули Меланія Скобух та Макар Гриценюк. Гарні результати привезли 4 рівненські пари в категорії "Ювенали початківці".

Проте з 36 пар до фіналу дійшла лише одна - Святослав Ковальчук та Олександра Курсик, які посіли 6 місце. Ця ж пара в категорії "Ювенали початківці 3 танці" з 32 пар посіла 4 місце. "Флешівці" привезли з Молдови також і "золото".

У категорії Ювенали 2 Е клас з 22 пар 1 місце в латиноамериканській програмі отримала пара Софія Кушнір та Іван Дашук, вони ж стали четвертими в європейській програмі. У категорї Ювенали 1+2 Д клас з 12 пар в латиноамериканській програмі Іван та Софія посіли 4 місце, а 5 місце отримала також пара "Флешу" Роман Самчук та Валерія Панасюк. Роман та Валерія також стали фіналістами з латиноамериканської програми в категорії "Ювенали 1+2 Open", де з 12 пар посіли 6 місце.

До слова, Moldova Dance Festival 2019 міжнародний фестиваль на якому змагаються за чемпіонство більше 1000 учасників з 12 країн світу. Бажаємо нашим юним зіркам танцполу подальших успіхів та перемог.

0
Спорт # Рівне # Флеш # Moldova Dance Festival
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
53
У Рівному стартував Чемпіонат України з волейболу
Перший тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат до 16 років офіційно розпочався.
0
Читати далі
701
У Рівному перекриють рух транспорту
0
Читати далі
89
Спостерігачі ОБСЄ стежитимуть за виборчою кампанією на Рівненщині
0
Читати далі
99
Сарни приймали четвертий етап Кубку Рівненщини
15-16 червня в Сарнах відбувся 4 етап Кубка Рівненської області з шахів 2019 року присвячений 134-річниці міста.
0
Читати далі
174
Стомились чекати: на Рівненщині посеред дороги висадили клумбу замість ями (ФОТО)
0
Читати далі
260
Не хотів йти додому в Обарів пішки, тому викрав скутер (ФОТО)
0
Читати далі
1292
У Рівному біля обласної лікарні знову ДТП
0
Читати далі
875
Операція "Урожай" на Рівненщині: маєте трактор і надаєте послуги? - платіть податок
0
Читати далі
193
Рівне перевірили на доступність людей з інвалідністю (ФОТО)
0
Читати далі