Малотравматично, але дорого: Рівненські кардіологи переймають міжнародний досвід

Малотравматично, але дорого: Рівненські кардіологи переймають міжнародний досвід
0
1752
0
Малотравматично, але дорого: Рівненські кардіологи переймають міжнародний досвід

Фахівці Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру переймають передовий світовий досвід та вчаться постійно. 23-24 листопада директор Рівненської філії ДУ «Інститут серця МОЗ України» Юлія Драчук (на фото – ліворуч) взяла участь у міжнародній конференції “Реконструктивна хірургія серця”.

  - Під час конференції виступили з цікавими доповідями провідні кардіохірурги світу із США, Великобританії, Німеччини, Греції, Польщі, Румунії, Грузії, Молдови, Литви, Білорусі, Президент Європейської асоціації кардіоторакальної хірургії Маріан Зембала, - розповіла Юлія Драчук.  -  У світі широко розробляють  нові технології, що змінюють уявлення про кардіохірургію п’ятирічної давнини. Оперативні втручання на серці стають мало травматичними, ендоваскулярними, але і дороговартісними.   

 Лідери кардіохірургії із європейських країн та Америки зібрались для того щоб обговорити спільні проблеми.  Адже більшість людей в світі помирають саме через серцево-судинні захворювання, а в Україні кількість смертей від серцево-судинних захворювань вдвічі більша ніж у Європі.

 У роботі конференції взяв участь і генеральний директор ДУ “Інститут серця МОЗ України” Борис Тодуров.

- Ми готові ділитись досвідом і далі поглиблювати наше співробітництво в світі, обмінюватись професійним досвідом, інформацією, спільними розробками і апробацією інноваційних методик, - зазначив один з найвідоміших кардіохірургів України.   

 Філія «Інституту серця» успішно працює на базі Рівненського діагностичного центру вже більше року. Таких філій по Україні працює всього п’ять. Найкращі фахівці «Інституту серця» регулярно проводять прийом пацієнтів у Рівному. Наступний такий прийом запланований на 8 грудня.

0
Здоров'я # Діагностичний центр
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
62
Рівненські легкоатлети із перемогами на Чемпіонаті України (ФОТО)
У Луцьку триває Чемпіонат України з легкої атлетики і рівняни вже зуміли піднятися на п'єдестал змагань.
0
Читати далі
197
На Рівненщині поліція затримала злодія-мотоцикліста, що поцупив сумочку
0
Читати далі
97
В "Агатівці" знову запалав вогонь "Олімпійського літа"
В дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Агатівка», який розташований в с. Симонів Гощанського району є дуже багато красивих спортивних традицій.
0
Читати далі
272
«Чорні археологи» розкопували історичне кладовище у Рівному
0
Читати далі
64
Рівненські лісокради добрались до тернопільських лісів
0
Читати далі
151
Збірна України з двома рівнянками у складі зіграє товариську гру зі Словаччиною
Жіноча збірна України U-18, де виступають гравчині БК “Рівне” Тетяна Гаврильчик та Анастасія Климчук, а до тренерського штабу входить В’ячеслав Ковалевський, вже сьогодні зіграють у Словаччинні проти збірної однолітків цієї країни.
0
Читати далі
80
У лікарні померла велосипедистка, яку збила вантажівка у Птичі
0
Читати далі
120
Куди поїдуть рівненські судді за Указом Президента?
0
Читати далі
376
І знову вночі у Рівному горіло авто
0
Читати далі