Медичні заклади Рівненщини готуються до другого етапу реформи

Медичні заклади Рівненщини готуються до другого етапу реформи
0
398
0
Медичні заклади Рівненщини готуються до другого етапу реформи

Сорок два лікувально-профілактичних заклади Рівненщини вже зареєструвалися в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ). Це становить 67,7 %. Це заклади, що надають спеціалізовану медичну допомогу. Як відомо, комп’ютеризація та обрання медичної інформаційної системи, підключеної до центральної бази даних ЕСОЗ, є запорукою для успішної співпраці з Національною службою здоров’я України.

Загалом на Рівненщині є 68 закладів спеціалізованої меддопомоги, повідомляють в управлінні охорони здоров’я Рівненської ОДА.

– Медичні заклади області до кінця цього місяця повинні завершити автономізацію та комп'ютеризацію. Таким чином вони мають підготуватися до другого етапу реформи. Далі Національна служба здоров’я України буде з цими лікарнями укладати договори для того, щоб перераховувати державні кошти за Програмою медичних гарантій. У результаті медичні заклади «вторинки» перейдуть на нову модель фінансування – «гроші йдуть за пацієнтом». Це вплине на якість медичних послуг, що пропонують людям лікарні, а також забезпечить їх здорову конкуренцію між собою, прокоментував перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

Нагадаємо, партнерами НСЗУ зможуть стати автономізовані заклади. В області таких потенційних підприємств є 62. У комунальній власності тергромади, управління якими здійснює обласна рада, залишатиметься шість. Серед них – бюро судово-медичної експертизи, центр медико-соціальної експертизи, Дубенський медичний коледж та Рівненська медакадемія, наукова медична бібліотека та база спеціалізованого медпостачання ОУОЗ.

Наразі серед закладів спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги у комунальні некомерційні підприємства перетворено 58 лікарень.

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
127
Керівник Рівненського лабораторного центру розповів, як достроково припинити самоізоляцію
0
Читати далі
62
Голова Рівненської ОДА відзвітував про роботу адміністрації за липень
0
Читати далі
201
В Рівненській ОДА новий очільник Департаменту
0
Читати далі
335
Відсьогодні потяги зупинятимуться і в «червоній зоні»
0
Читати далі
237
Біля Рівного вилучили дві тонни незаконного спирту
0
Читати далі
1155
Друга хвиля Covid-19 в Україні: коли чекати та що буде
0
Читати далі
105
Легендарний футзаліст повертається в «Кардинал-Рівне»
0
Читати далі
80
Мінсоцполітики пояснило, як отримати гроші замість бебі-боксів
0
Читати далі
57
Уряд встановив доплату до пенсії родинам загиблих під час участі в АТО/ООС
0
Читати далі